вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз
-14%6 днів
Мультитул складаний ніж Victorinox Huntsman Ukraine Тризуб готичний синьо-жовтий (1.3713.3_T0636u) 15 функцій Swiss Made original
- Готово до відправки
- Код: 1.3713.3_T0636u
3 258 ₴
2 801,88 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Складаний ніж Victorinox Huntsman Ukraine Тризуб готичний синьо-жовтий (1.3713.3_T0636u)
Швейцарський офіцерський ніж Victorinox Huntsman Ukraine – практичний універсальний ніж для повсякденного використання. Незважаючи на невеликі габарити, це серйозний мультиінструмент, одна з найпопулярніших моделей армійських ножів Вікторінокс з чотирма рядами пристосувань.
Завдяки цьому ножу будь-яка робота стане для вас задоволенням і для цього необхідно лише покласти ніж Victorinox в кишеню!
Чорний глянсовий дизайн з нестерпним зображенням українських символів та оригінальним сріблястим логотипом компанії на лицьовій накладці.
- Кількість функцій: 15
- Довжина у складеному вигляді: 91 мм
- Довжина леза: 60 мм
- Ширина у складеному вигляді: 26 мм.
- Товщина: 21 мм
- Вага: 97 г
- Колір: чорний
- Марка сталі: нержавіюча сталь.
- Тип замку: Slip-joint
- Матеріал рукоятки/накладок: Целідор, ABS-пластик
Набір функцій - 15:
•велике лезо
• мале лезо
• штопор
•шило,кернер
• багатофункціональний гачок
• ніж для відкривання консервів
•з малою викруткою
• комбінований інструмент з відкривалкою для пляшок з:
•плоский викруткою
•інструментом для зняття ізоляції
• кільце для підвісу
•пінцет
•зубочистка
• ножиці
•пила по дереву
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 97 г |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 91 мм |
| Довжина у складеному стані | 9.1 см |
| Колір | Чорний |
| Конфігурація | Вантажний гак, Ніж, Карабін, Викрутка, Консервний ніж, Ножиці, Пінцет, Штопор, Відкривачка для пляшок, Пила по дереву, Шило, Зубочистка |
| Кількість інструментів | 15 шт. |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор мультитула | Відкривачка для пляшок, Брелок, Ніж, Викрутка |
| Ширина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1.3713.3_T0636u |
| Бренд | Victorinox |
| Вид | Швейцарські |
| Довжина клинка | 91 |
| Матеріал рукояті | Пластик |
| Поверхня клинка | Полірування |
| Тип | Складні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 801,88 ₴





