вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз
-15%1 день
Мультитул Складаний ніж швейцарський Victorinox SWISSCHAMP XXL 91 мм 73 функції Червоний 1.6795.XXL Swiss Made original
- Готово до відправки
- Код: 1.6795.XXL
25 830 ₴
21 955,50 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Складаний ніж Victorinox SWISSCHAMP XXL 91 мм 73 функції Червоний 1.6795.XXL
Складаний ніж Victorinox SwissChamp XXL 9,1 см 1.6795.XXL - 73 функцій, 91 мм. у складеному вигляді, колір червоний. Складається зі 118 деталей, містить 82 функції, важить 350 грамів і має ширину 65 мм, його універсальність не знає меж. І майстерність виготовлення теж на висоті: кожен швейцарський Victorinox SwissChamp XXL виготовляється більш ніж за 500 складальних операцій та ретельно збирається вручну.
У швейцарському ножі Victorinox SwissChamp XXL є практично все для виконання різної роботи. Це колекційний мультиінструмент з ручкою червоного кольору. Це найбільш функціональний з усіх кишенькових ножів у світі, їм можна перепиляти дошку або перекусити провід, відкрити консервну банку та розібрати годинниковий механізм. Ніж унікальний, він міститься в кишені і може виконувати вісімдесят різних функцій. Крім лез, викруток та відкривалок у ньому є збільшувальне скло та ліхтарик. Будучи найбільшим предметом і будучи предметом колекціонування, у цьому ножі "є все, і трохи більше". Його можливості є масштабними та роблять його унікальним.
Набір функцій та інструментів ножа:
•великий клинок
• мале лезо
• штопор
• консервний ніж з
•- маленька викрутка
• відкривачка для пляшок з
•- викрутка
•- інструмент для зачистки проводів
• розгортка, пуансон
• кільце для ключів
•пінцет
• зубочистка
• ножиці
•універсальний гачок
•пила по дереву
• Рибочистка з
•- Крюк-дегоржер
•- лінійка (sm)
•- лінійка (дюйми)
• пилочка для нігтів з
•- напильник по металу
• - засіб для чищення нігтів
•- пила по металу
•тонка викрутка
• долото
• плоскогубці з
•- кусачки
•- Інструмент для обтиску дроту
•хрестова викрутка
•збільшувальне скло
• кулькова ручка під тиском
•штифт із нержавіючої сталі
• міні-викрутка
•фармацевтичний шпатель
• підрізний ніж
• лезо електрика з
•- скребок для дроту
• біт гайковий ключ з
• - внутрішній шестигранник 5 мм. для роз'ємів D-SUB
•- внутрішній шестигранник 4 мм для біт
•- біт Torx 8
•- біт шестигранний 4 mm
• бітовий корпус з
•- біт Філліпс 0 (Pozidrive)
•- біт Філліпс 1 (Pozidrive)
•- біт Філліпс 2
•- біта шліцева 4 mm
•- біт Torx 10
•- біт Torx 15
• біт гайковий ключ з
•- внутрішній шестигранник 5 mm для роз'ємів D-SUB
•- внутрішній шестигранник 4 mm для біт
•- бит шестигранник 2
•- біт шестигранний 2,5
• бітовий корпус з
•- біт Torx 6
•- біт Torx 8
•- біта шліцева 3 x 1
•- долота шліцева 4 x 1
•- бит шестигранник 1,2
•- біт шестигранний 1,5
• великий клинок з хвилястою кромкою
•світлодіод
•ключ універсальний М2,5, М3, М4, М5
•універсальний гачок з
•- пилочка для нігтів
• розгортка, комбінований перфоратор:
•- відкривачка для пляшок
•- консервний ніж
•- викрутка
•- інструмент для зачистки проводів
•відкривалка для годинника
•тонка викрутка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 350 г |
| Довжина | 91 мм |
| Довжина у складеному стані | 9.1 см |
| Колір | Червоний |
| Кількість інструментів | 73 шт. |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор мультитула | Ніж |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1.6795.XXL |
| Бренд | Victorinox |
| Вид | Швейцарські |
| Довжина клинка | 91 |
| Матеріал рукояті | Пластик |
| Поверхня клинка | Полірування |
| Тип | Складні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 955,50 ₴






