вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз
-15%1 день
Мультитул Швейцарський ніж складаний Victorinox Swisschamp Wood 91 мм 29 функцій Горіх (1.6791.63) Swiss Made original
- Готово до відправки
- Код: 1.6791.63
8 068 ₴
6 857,80 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Ніж складаний мультитул Victorinox Swisschamp Wood (91мм, 29 функцій), дерево 1.6791.63
Складаний ніж Swisschamp Wood включає в себе 29 функцій, він не може не звернути на себе увагу. Крім широкого набору функцій приваблює зовнішній игляд ножа, адже накладки з волоського горіха з високоякісної фінішною обробкою виглядають дуже лаконічно і елегантно.
В арсеналі ножа Swisschamp Wood ви знайдете як витребувані інструменти для повсякденних робіт, так і окремі елементи для рибалок та туристів.
Для виробництва ножа задіяна високоякісна легендарна нержавіюча сталь Victorinox. Інструмент оснащений кільцем для підвісу, щоб можна було закріпити ніж на спорядженні.
- Матеріал леза: високоякісна нержавіюча сталь
- Матеріал рукояті: горіх
- Розмір: 91x27x33 мм
- Вага: 185 г
Набір функцій та інструментів ножа Victorinox SwissChamp Wood 1.6791.63:
- Велике лезо
- Мале лезо
- Штопор
- Консервний ніж:
- – Малою викруткою
- Відкривачка для пляшок з:
- – Викруткою
- – Інструмент для зняття ізоляції
- Шило, кернер
- Кільце для ключів
- Ножиці
- Багатофункціональний гачок
- Пила по дереву
- Інструмент для чищення риби з:
- – Інструмент для вилучення рибальського гачка
- – Лінійкою (сантиметри)
- – Лінійкою (дюйми)
- Пилка для нігтів з:
- – Напилювачем по металу
- – Інструментом для догляду за нігтями
- – Пилою по металу
- Тонка викрутка
- Стамеска
- Плоскогубці з:
- – Шматочками для дротів
- – Інструмент для стискання проводів
- Хрестова викрутка
- Лупа
- Міні-викрутка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 185 г |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 91 мм |
| Довжина у складеному стані | 9.1 см |
| Колір | Коричневий |
| Конфігурація | Пилка для нігтів, Лінійка, Викрутка, Консервний ніж, Пінцет, Шило, Пила по металу, Вантажний гак, Кусачки, Ножиці, Щипці для зняття ізоляції, Відкривачка для пляшок, Збільшувальне скло, Напилок, Зубочистка, Карабін, Штопор, Пасатижі, Пила по дереву, Ніж |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор мультитула | Ніж |
| Ширина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1.6791.63 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 857,80 ₴










