вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
-15%1 день
Швейцарський ніж мультитул Victorinox RangerGrip 78 130 мм 12 функцій Червоно-чорний (0.9663.MC)
- Готово до відправки
- Код: 0.9663.MC
5 551 ₴
4 718,35 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Матеріал: високоякісна нержавіюча сталь
Колір: червоно-чорний
Рукоять: матовий нейлон
Розмір: 130x33x22,5 мм
Вага: 172 г.
ФУНКЦІЇ:
• велике лезо з фіксацією та можливістю відкриття однією рукою
• консервний ніж з
• - малою плоскою викруткою 3 мм
• відкривалка для пляшок з
• - пристосуванням для зачистки проводів
• пила для дерева
• шило
• хрестова викрутка
• пінцет
• зубочистка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Форм-фактор мультитула | Ніж, Брелок |
| Конфігурація | Консервний ніж, Відкривачка для пляшок, Пила по дереву, Пінцет, Зубочистка, Карабін, Ніж, Викрутка, Шило |
| Кількість інструментів | 12 шт. |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Висота | 22.5 мм |
| Вага | 172 г |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 13 см |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0.9663.MC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 718,35 ₴

