-15%Мультитул Швейцарський складаний ніж Victorinox Huntsman Lite (1.7915.T) з ліхтариком 21 функція Swiss Made original
- Готово до відправки
- Код: 1.7915.T
5 846 ₴
4 969,10 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Складаний ніж Victorinox Huntsman Lite 1.7915.T
Швейцарський офіцерський ніж Victorinox Huntsman Lite – практичний універсальний ніж для повсякденного використання. Незважаючи на невеликі габарити, це серйозний мультиінструмент, одна з найпопулярніших моделей армійських ножів Victorinox. Особливість даної моделі – наявність яскравого світлодіодного ліхтарика. Відмінний вибір для мандрівника. Завдяки цьому ножу будь-яка робота стане для вас задоволенням і для цього необхідно всього лише покласти ножа Victorinox в кишеню.
Складаний ніж Victorinox Huntsman Lite 1.7915.T можна використовувати в повсякденному житті як надійний помічник і елегантний аксесуар. Перед вами ніщо інше, як легка кишенькова «скринька з інструментами», яка завжди під рукою.
ictorinox HUNTSMAN LITE - швейцарський кишеньковий ніж 91 мм (середній розмір) з 21 функцією та червоними транспарентними накладками. Ідеально підходить для скелелазіння, пішого туризму та кемпінгів. У комплекті пила по дереву та світлодіодний ліхтарик. Завдяки двом гострим мечам, пилці, ножицям і відкривачкам впорається з різними польовими завданнями.
Висока якість матеріалів та складання робить кишеньковий ніж Вікторінокс довговічним, точним та неймовірно продуктивним. Ріжучі кромки залишаються максимально гострими. Фірмова нержавіюча сталь має високі показники стійкості до корозії та деформації.
21 функція:
- великий клинок
- маленький клинок
- пила по дереву
- ножиці
- відкривачка
- - викрутка плоска 6 мм
- - пристрій для зняття ізоляції з проводів
- консервний ніж
- - викрутка плоска 3 мм
- штопор
- шило/дірокол
- універсальний гачок
- пінцет
- зубочистка
- LED-ліхтарик
- хрестова викрутка 1/2
- кулькова ручка
- сталева шпилька
- маленька викрутка (у штопорі)
- плоска викрутка 2.5 мм
- кільце для кріплення
Розмір в складеному стані: 910x270x255мм
Вес: 125г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 125 г |
| Висота | 25.5 мм |
| Довжина | 91 мм |
| Довжина у складеному стані | 9.1 см |
| Колір | Червоний |
| Конфігурація | Вантажний гак, Ніж, Карабін, Пінцет, Викрутка, Булавка, Ліхтарик, Консервний ніж, Ножиці, Кулькова ручка, Штопор, Відкривачка для пляшок, Пила по дереву, Шило, Зубочистка |
| Кількість інструментів | 21 шт. |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор мультитула | Ніж, Брелок, Ліхтар |
| Ширина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1.7915.T |
- Ціна: 4 969,10 ₴









