вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз
-15%2 дні
Мультитул Швейцарський складаний ніж Victorinox Handyman Червоний (1.3773) 91 мм 24 функції Swiss made original
- Готово до відправки
- Код: 1.3773
5 551 ₴
4 718,35 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Швейцарський армійський ніж Victorinox Handyman (1.3773) 91 мм / 6 шарів / 24 функції / червоні накладки
Швейцарський армійський ніж Victorinox Handyman - мультифункціональний ніж із глянсовою червоною рукояткою. Victorinox Handyman 1.3773 включає 24 інструменти. Є чудовим кишеньковим інструментом, який здатний впоратися з багатьма завданнями. Всі елементи ножа виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі, накладки рукояті з міцного пластику з глянсовою поверхнею. Довжина ножа у складеному вигляді – 91 мм. Вага 155 г
Перелік функцій - 24:
- велике лезо
- мале лезо
- штопор
- ніж для консервів
- з малою пласкою викруткою 3 мм
- відкривачка для пляшок
- з великою пласкою викруткою 6 мм
- з інструментом для зняття ізоляції
- плоска викрутка 2,5 мм
- шило з розгорткою та відверненням для шиття
- ножиці
- пилка по дереву
- пилка по металу
- з напилком
- з пилочкою для нігтів
- з інструментом для їх очищення
- багатофункціональний гачок
- плоскогубці
- з кусачками для дротів
- з обтисканням
- стамеска 4 мм
- кільце для підвісу або темляка
- пінцет
- зубочистка
Характреристики:
- Вид товару: Складаний ніж
- Колекції: Ножі з багатьма функціями
- Серія: Handyman
- Колір: Червоний
- Довжина складаного ножа (мм): 91
- Шари: 6
- Кількість функцій: 24
- Довжина у складеному вигляді: 91 мм.
- Довжина леза: 70 мм
- Ширина у складеному вигляді: 27 мм
- Товщина: 27,5 мм
- Вес: 155 г
- Марка сталі: нержавіюча сталь
- Тип замку: Slip-joint
- Матеріал рукояті/накладок: целідор/ABS-пластик
- Гарантія: Довічна
- Країна походження: Швейцарія
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 155 г |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 91 мм |
| Довжина у складеному стані | 9.1 см |
| Колір | Червоний |
| Конфігурація | Щипці для зняття ізоляції, Вантажний гак, Ніж, Карабін, Пилка для нігтів, Пила по металу, Викрутка, Консервний ніж, Ножиці, Пінцет, Обтискні кліщі, Відкривачка для пляшок, Пила по дереву, Напилок, Шило, Пасатижі, Зубочистка |
| Кількість інструментів | 24 шт. |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор мультитула | Ніж, Відкривачка для пляшок, Пасатижі, Викрутка, Брелок |
| Ширина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1.3773 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 718,35 ₴








