вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз

Електросушарка для взуття з ультрафіолетом
- Готово до відправки
- Код: LMH1688
880 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Електросушарка для взуття з ультрафіолетом — це пристрій, призначений для сушіння та знезараження взуття, використовуючи тепло та повітряні потоки. Вона допомагає видалити вологу з взуття після дощу або снігу, запобігаючи появі неприємного запаху та розмноженню бактерій.
Електросушарка для взуття обладнана нагрівальним елементом, який генерує потік теплого повітря.
Зручний розмір, невелика вага та стабільна робота роблять електросушарку УФ незамінним помічником у будинку, офісі та під час подорожей. Ваше взуття, шкарпетки та рукавички — просохнуть швидко, хай де ви будете.
Технологія
У ультрафіолетовій сушарці для взуття вбудований пожежо- та вибухобезпечний нагрівальний елемент PTC. Робоча поверхня корпусу сушарки підтримує постійну температуру на рівні 60 °C. Ця температура вбиває всі мікроорганізми та не дає розмножуватися бактеріям, які є причиною неприємного запаху та грибкових захворювань ніг.
Водночас електросушарка впливає на взуття м'яко та дбайливо. Прилад підходить для взуття з різних матеріалів: натуральної шкіри, екокожі, нубуку, замші, текстилю, мембрани та ін.
Рівномірне та швидке висушування — циркуляція гарячого повітря без "мертвих зон"
Два нагрівальні елементи, розміщені на двох кінцях кільцеподібної пластини, яка може рівномірно розсіювати тепло, пришвидшують випаровування води та змушують вологе взуття швидко ставати сухим. У процесі сушіння поступово просушується підошва та верхня частина взуття, утворюючи циркуляцію гарячого повітря в замкнутому просторі.
Робоча напруга: 220 В, 50 Гц.
Потужність: 12Вт.
Робоча температура на поверхні нагрівача під час експлуатації: 60°C
Габаритні розміри: 170*55*25 мм
Необмежений ресурс роботи
Час висихання взуття: 4-6 годин
Розміри взуття: від 28.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Область застосування | сушіння рукавичок, сушка взуття |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.205 кг |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴









