вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз

Термогігрометр із датчиком вимірювання CO2 SBTR РТН-9с
- В наявності
- Код: PTH-9с
3 250 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Датчик вуглекислого газу. Датчик СО2.
Термогігрометр із датчиком вимірювання СО2 PTH-9с.
Термогігрометр CO2 PTH-9с із датчиком призначений для оцінки якості повітря в будинку, офісі та інших приміщеннях. Відбувається визначення рівня вуглекислого газу, вологості повітря, температури. Визначення вмісту вуглекислого газу відбувається за допомогою недисперсійного інфрачервоного методу, на основі якого працює датчик.
Внимание! Перед використанням пристрою обов'язково потрібно провести калібрування у вентильованому приміщенні там, де рівень СО2 у нормі (у відкритому вікна, на підвіконні, на вулиці). Вимкніть живлення, потім одночасно натисніть та утримуйте 3 кнопки. Калібрування завершиться через 200 секунд зворотного відліку.
Переваги CO2 PTH-9с:
• Вимірює рівень вуглекислого газу в межах 400-5000 ppm;
• Показує температуру: 10 ~ 40 °C (± 1 °C)
• Показує вологість: 20%-80% (±5% відносної вологості)
• Принцип визначення рівня CO2 ґрунтується на NDIR-технології, вимірювання відбувається за допомогою недисперсійного інфрачервоного датчика;
• Є портативним приладом;
• Працює на літієвій батареї 2400 мА·год, що заряджається за допомогою Micro-USB кабелю, що йде в комплекті. Час заряджання 4-6 годин.
Особливості CO2 PTH-9с
Оскільки CO2 не має запаху та кольору, то без спеціального технічного обладнання неможливо зрозуміти, що його рівень перевищує допустимі межі. У нормі рівень вуглекислого газу в приміщенні становить приблизно 600 ppm. Під час показника приблизно 1200 ppm відбувається розширення мозкових судин, зниження активності нейронів, зменшення рівня комунікації між різними ділянками мозку, можуть розпочатися негативні зміни в крові. Показник СО2 виводиться на дисплеї різними кольорами. Колірний індикатор показує рівень безпеки повітря
• Зелений — добре, рівень CO2 комфортний до 700 ppm;
• Жовтий — нормально, CO2 на рівні 700 — 1500 ppm, може швидко стомлюваність, зниження працездатності;
• Червоний — погано, рівень CO2 перевищує 1500 ppm, вкрай негативний вплив на організм. потрібно провітрити приміщення.
Попередження:
* Цей продукт не можна занурювати у воду або поміщати в середовище з високою температурою, що перевищує 60 °C.
* Не можна поміщати в середовище з надмірною високою концентрацією органічного газу для тривалих вимірювань.
* Коли виміряне значення перевищує 1500 ppm, двоокис вуглецю перевищує норму, і потрібна віконна вентиляція.
* Можливі відхилення через ручне вимірювання або невелика різниця в кольорі через умови фотографування. Завдяки Вашому розуміння.
Розмір: 9*9.8*4 см
Вага: 300 г
Комплектація
1 х детектор вуглекислого газу
1* зарядний кабель
1 х Інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SBT group |
| Країна виробник | Китай |
| Вимірювання атмосферного тиску | Ні |
| Вимірювання вологості всередині приміщення | Так |
| Вимірювання вологості поза приміщенням | Ні |
| Вимірювання температури всередині приміщення | Так |
| Вимірювання температури поза приміщенням | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зовнішній датчик | бездротовий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип метеостанції | домашня метеостанція |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Визначення напрямку вітру | Ні |
| Визначення швидкості вітру | Ні |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кріплення на стіну | Так |
| Кількість датчиків в комплекті | 1 шт. |
| Прогноз погоди | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 98 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | PTH-9c |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 250 ₴










