вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз
-2%2 дні
Електрокотел Neon WCSMG 3 кВт 220В симістор Philips з насосом та групою безпеки (mg13321)
- В наявності
- Код: mg13321
11 815 ₴
11 578,70 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Електрокотел NEON WCSMG 3 кВт - це ідеальне рішення для тих, хто шукає ефективний і надійний спосіб обігріву приміщень площею до 30 квадратних метрів.
Завдяки компактному розміру та невеликому об'єму теплообмінника, цей котел забезпечує швидкий та ефективний обігрів приміщення. Також цей котел дає змогу встановити режим теплої підлоги.
Котел оснащений цифровим термометром, манометром і електронним регулятором температури, сімісторним блоком, що забезпечує абсолютну безшумність в роботі котла і електронну плату управління, що забезпечує точну і безвідмовну роботу автоматики виробу.
Також дана модель оснащена циркуляційною помпою і групою безпеки.
Зверніть увагу, що для повноцінної роботи системи опалення слід придбати окремо розширювальний бак.
Гарантійний термін - 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neon |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пального | Електрика |
| Коефіцієнт корисної дії | 97 % |
| Колір | Білий |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Об'єм води в котлі | 1.3 л |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| ТЕНовий нагрівач | Так |
| Теплоносій | Вода |
| Додаткові характеристики | |
| Безшумна комутація | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Ні |
| Можливість підключення кімнатного термостата-програматора | Так |
| Підключення бойлера непрямого | Ні |
| Режим "тепла підлога" | Так |
| Циркуляційний насос | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 80 град. |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| article | mg13321 |
| Вага | 13 |
| Гарантійний термін | 24 |
| Мoдель | WCSMG 3s |
| Потужність номінальна | 3 |
| Ступені нагріву (Кол.ТЕН) | 1,5+1,5кВт |
| мережа | 22В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 578,70 ₴





