-6%Плита кухонна газова Grunhelm G4FM5611W (50 см) 4 конфорки газконтроль духовка електрозапалення
- В наявності
- Код: 127335-128138
10 304 ₴
9 686 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Плита газова Grunhelm G4FM5611W
Код товару: 127335
Ціна вказана без урахування доставки.
Доставка по м. Києву і Київській облаті 150 грн (доставку по області уточнюйте у менеджера)
Доставка по Україні Новою Поштою за тарифами оператора. Орієнтовна вартість доставки в середньому 1000 грн.
Отдельна кухонна плита Grunhelm G4FM5611W з газовими конфорками та газконтролем. Газова духовка на 58 літрів з підсвічуванням (кнопкою) та емаллю легкого очищення. Плита має відділення для посуду у вигляді висувної скриньки та кришку з металу. Посилена теплоізоляція бічних стінок. Висока якість емалі та товстий метал. Газові конфорки виробництва Туреччина. Тиск газу – 20 мбар, Загальна потужність – 1000 Вт, Категорія газу – I2H2L, Витрата газу (G20) – 0.70 м куб / год, Витрата газу (G25) – 0.71 м куб/год
- Газові конфорки 4 шт
- Подвійна теплоізоляція корпусу плити
- Металеві грати поверхні з матовим емалевим покриттям
- Легкознімне внутрішнє скло дверцят духовки
- Регульовані по висоті ніжки
- Підсвічування духовки
- Електропідпал Механічний
- Габаріті (ВхШхГ) 85 х 50 х 59 см
Характеристики Плита газова Grunhelm G4FM5611W (127335)
Основні характеристики
- Тип Газові
- Газ-контроль Поверхні
- Комплектація Плита, Деко, Решітка, Форсунки для зрідженого газу
- Можливість підключення до мережі 220 В-240 В
- Можливість підключення до балонного газу Так
- Наявність шнура живлення Комплектуються з товаром
- Наявність вилки Комплектується з товаром
- Форсунки для балонного газу Комплектуються з товаром
- Ящик для посуду Висувний
Опис поверхні
- Тип нагрівальних елементів Газові
- Електропідпал поверхні Кнопкою
- Матеріал решіток поверхні Емальована сталь
- Кришка варильної поверхні Металева
Опис духовки
- Тип духовки Газова
- Електропідпал у духовці Кнопкою
- Об'єм духовки 58 л
- Функції духовки З підсвічуванням
- Гриль Без грилю
- Кількість стекол у дверцятах духовки 2
- Тип напрямних Рельєфні
- Внутрішнє покриття Емаль легкого очищення
- У рівні напрямних 4
Габарити, вага, колір
- Колір Білий
- Габарити (ВхШхГ) 85 х 50 х 59 см
- Габарити в упаковці (ВхШхГ) 89 х 54 х 64 см
- Вага 31 кг
- Вага в упаковці 32.5 кг
Країна реєстрації бренду Україна
Гарантія 24 місяці офіційної гарантії від виробника
Країна-виробник товару Туреччина
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
Grunhelm – український бренд із міжнародними стандартами якості, місія якого: робити доступною сучасну, надійну та функціональну побутову техніку.
Продукція Grunhelm випускається провідними азіатськими фабриками, що виробляють продукцію та для всесвітньо відомих брендів (Philips, Moulinex, Braun та ін.). Гарантія якості та надійності, сервісне обслуговування європейського рівня – важливі складові роботи підприємства. Grunhelm завжди на боці українського споживача. Тому фабрики, з якими працює Grunhelm, проходять міжнародну сертифікацію, а кожна нова партія продукції ретельно контролюється інспекцією якості.
Купити продукцію Grunhelm можна онлайн і в торгових точках, а сервісні центри розташовані по всій Україні, що робить покупку та обслуговування зручними.
Як будучи українським брендом, понад 10 років на ринку, особливу увагу ми приділяємо специфічним потребам українського споживача – внутрішній відділ розробок Grunhelm розширює базовий функціонал малої побутової техніки, щоб задовольнити актуальні запити вітчизняного споживача.
Завдяки цьому, Grunhelm відкриває можливість звичайним українським споживачам отримати надійну, якісну, сучасну функціональну техніку за доступними цінами, щоб кожен міг керувати своїм побутом на рівні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Туреччина |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Духова шафа | газовий |
| Колір корпусу | Білий |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Ширина плити | 50 см |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33 кг |
| Висота | 85 мм |
| Глибина | 58.6 мм |
| Ширина | 49.7 мм |
| Характеристики духової шафи | |
| Вертел | Ні |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Газ-контроль духовки | Так |
| Гриль | Ні |
| Конвекція | Ні |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Об'єм духової шафи | 58 л |
| Очищення духовки | Традиційна |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Матеріал решітки | Емальована сталь |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Ні |
| Кришка | емальована |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Таймер | Ні |
- Ціна: 9 686 ₴








