-13%Сушарка для білизни підлогова алюмінієва Colombo Double (ST797) 930494 Дві додаткові відкидні секції Італія
- Готово до відправки
- Код: 930494
4 400 ₴
3 828 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Сушарка для білизни підлогова двоярусна Colombo Double (ST797)
Артикул: 930494
Сушарка для білизни підлогова Colombo Double (ST797) - практичне рішення, яке дозволить використовувати простір на всі сто відсотків. Завдяки подвійній системі розміщення робочих поверхонь, загальна довжина стрижнів становить тридцять метрів. Сушарка регулюється по висоті, що дозволяє за потреби розвішувати довгі речі. Модель повністю виготовлена з алюмінію, який стійкий до корозії та атмосферних явищ. Ніжки обладнані великими пластиковими накладками для захисту меблів та підлогових покриттів.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 135 x 55 x 6 см.
- Розміри в робочому положенні - 174 x 132 x 56 см.
- Загальна вага - 2,1 кг.
- Загальна робоча довжина - 30 м.
- Максимальне навантаження до 14 кг.
- Виготовлена з алюмінію, який стійкий до корозійних процесів та атмосферних явищ.
- Сушарка має верхню робочу секцію та нижню, що дублює.
- Дві додаткові відкидні секції.
- Регулювання по висоті на два положення - 96 см та 115 см.
- Потовщені стрижні для запобігання утворенню слідів заломів на одязі.
- Можна використовувати на відкритому повітрі.
- Ніжки сушарки обладнані пластиковими накладками.
Характеристики
- Бренд Colombo
- Тип Підлогові
- Матеріал Алюміній
- Колір Silver
- Особливості Розкладні
- Додаткові характеристики Товсті стрижні для запобігання утворенню слідів заломів на одязі.
- Кількість стрижнів/трубок 28
- Розміри 174 x 132 x 56 см
- Робоча довжина поверхні 30 м
- Розміри у складеному вигляді 135 x 55 x 6 см
- Вага 2,1 кг
- Вага в упаковці 2,6 кг
- Габарити упаковки 138 х 58 х 9 см
- Країна-виробник товару Італія
- Країна реєстрації бренду Італія
- Гарантія 12 місяців
Colombo New Scal - італійський виробник товарів для дому з більш ніж 50-річним досвідом розробки інноваційних інструментів для дому. Colombo - це італійська родина, яка володіє та керує бізнесом, і саме сім'я знає, що їй потрібно вдома.
"Опівночі ще потрібно прати білизну. Лампочка перегоріла посеред грози. Пом'ята сорочка за чверть години до співбесіди.
Незалежно від того, чи це невелика екстрена ситуація вдома, чи проста рутинна потреба, ми тут".

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 2.1 кг |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип сушарки | Підлогова |
| Захист від випадкового складання | Да |
| Робоча довжина сушарки, м | 21-30 |
| Матеріал | Алюміній |
| Максимальне навантаження | 14 кг |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1320 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Довжина | 1740 м |
- Ціна: 3 828 ₴







