-10%Сумка-візок господарська на колесах Colombo Greenwich (CRL002-RPET) для покупок Сіра 2 колеса 16 см 930521
- Готово до відправки
- Код: 930521
1 700 ₴
1 530 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Сумка-візок для покупок Colombo Greenwich (CRL002-RPET)
Артикул: 930521
Сумка-візок Colombo Greenwich (CRL002-RPET) виготовлена із переробленого пластику, тож, обираючи дану модель, ви не тільки задовольняєте свою потребу в стильному та практичному візку, але і дбаєте про екологію. Цей візок виготовлений із високоякісних матеріалів та має естетичний дизайн, а також розширений функціонал, до якого входять знімні колеса, складана основа рами та додаткова кишеня на блискавці для зберігання дрібниць. Зовнішня частина коліс виготовлена з гуми, що зменшує шум та продовжує термін експлуатації.
Особливості:
- Тканина сумки на 100% виконана із перероблених пластикових пляшок. Матеріал не вбирає вологу та стійкий до впливу УФ-випромінювання.
- Сумка має широку горловину, яка щільно закривається стяжним шнуром.
- Рама візка оброблена порошковою фарбою, яка стійка до пошкоджень та захищає метал від корозії.
- Зручне зберігання або транспортування забезпечується знімними колесами та складаною основою візка.
- Колеса діаметром 16 см, зовнішня сторона виконана з гуми для тихого та плавного руху.
- Зі зворотної сторони розміщена кишеня на блискавці.
- Загальний об'єм сумки - 40 л.
- Максимальне навантаження до 25 кг.
- Розміри сумки-візка - 31 x 36 x 96 см.
- Розміри сумки-візка в складеному вигляді - 7 х 36 х 90 см.
Характеристики:
- Бренд: Colombo
- Тип: Сумки-візки
- Об'єм: 40 л
- Матеріал: Polyester
- Колір: Grey
- Особливості: Складана
- Вага: 1,8 кг
- Розміри: 31 x 36 x 96 см
- Розміри в складеному вигляді: 7 х 36 х 90 см
- Вага в упаковці: 2,1 кг
- Габарити упаковки: 12 х 40 х 95 см
- Країна-виробник товару: Китай
- Країна реєстрації бренду: Італія
Colombo Newscal - італійський виробник товарів для дому з більш ніж 50-річним досвідом розробки інноваційних інструментів для дому. Colombo - це італійська родина, яка володіє та керує бізнесом, і саме сім'я знає, що їй потрібно вдома.
"Опівночі ще потрібно прати білизну. Лампочка перегоріла посеред грози. Пом'ята сорочка за чверть години до співбесіди.
Незалежно від того, чи це невелика екстрена ситуація вдома, чи проста рутинна потреба, ми тут".
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 1800 г |
| Висота | 960 мм |
| Візерунки і принти | Інше |
| Глибина | 310 мм |
| Ергономічні ручки | Так |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 2 |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Об`єм | 40 л |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Господарська сумка-візок |
| Тип застежки | Затягується ременем/шнурком |
| Тип тканини | Поліестер |
| Ширина | 360 мм |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Діаметр коліс | 16 см |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Наявність стільчика | Ні |
| Складна конструкція | Так |
| Телескопічна ручка | Ні |
- Ціна: 1 530 ₴











