вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз
-14%Складаний ніж Victorinox Spartan Ukraine Тризуб готичний синьо-жовтий (1.3603.3_T0636u) мультитул оригінальний
- Готово до відправки
- Код: 1.3603.3_T0636u
1 926 ₴
1 656,36 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Нож Victorinox Spartan Ukraine - cредний складной нож Spartan на 12 функций. Швейцарський армійський ніж Victorinox Spartan — зручний, компактний і корисний у багатьох ситуаціях, допоможе вести ваші маленькі повсякденні битви. Victorinox Spartan містить 12 функцій, він найпопулярніший повнорозмірний ніж від Victorinox. Цей кишеньковий інструмент важить 59 г, товщина 15 мм, довжина 91 мм.
Набір функцій і інструментів ножа Victorinox Spartan:
• Большое лезвие
• Мале лезо
• Штопор
• Консервний ніж з:
• - Малою викруткою (також для гвинта з хрестоподібним шліцом)
• Відкривачка для пляшок з:
• - Викруткою
• - Інструментом для зняття ізоляції
• Шило, кернер
• Кільце для ключів
• Пінцет
• Зубочистка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Форм-фактор мультитула | Ніж |
| Конфігурація | Консервний ніж, Відкривачка для пляшок, Пінцет, Зубочистка, Карабін, Ніж, Викрутка, Шило, Штопор |
| Довжина | 91 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Вага | 59 г |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 9.1 см |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Складаний |
| Довжина рукоятки | 91 мм |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Особливості | Консервний ніж |
| Призначення | Туризм |
| Довжина леза | 70 мм |
| Артикул | 1.3603.3_T0636u |
| Вид | Швейцарські |
| Поверхня клинка | Полірування |
| Матеріал рукояті | Пластик |
| Кількість інструментів | 12 |
| Довжина клинка | 91 |
| Поверхня | Глянцева |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Довжина ножа | 160 |
| Твердість різального леза | 56 HRC |
| Заточення леза | Однобічна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 656,36 ₴





