вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз

Стіл кемпінговий розкладний Highlander Aluminium Slat Folding Table Small Silver (FUR073) 30кг сталевий каркас
- Немає в наявності
- Код: 925474
2 340 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Стіл розкладний Highlander Aluminium Slat Folding Table Small Silver (FUR073)
Артикул: 925474
Highlander Aluminium Slat Folding Table Small Silver (FUR073) - невеликий кемпінговий стіл, який легко розкладається та складається в чохол. Поєднання сталевої рами та алюмінієвої стільниці забезпечує його міцність та довговічність. Дана модель це відмінний варіант для їди або настільних ігор на відкритому повітрі для чотирьох осіб. Стіл розкладний Highlander Aluminium Slat Folding Table Small Silver (FUR073) додасть комфорту вашому дозвіллю.
Особливості:
- Міцний сталевий каркас витримує навантаження до 30 кг.
- Алюмінієва стільниця відрізняється міцністю та довговічністю.
- Компактно складається в чохол для зберігання та транспортування.
Характеристики
- Бренд Highlander
- Вид Столи
- Максимальне навантаження 30 кг
- Матеріал конструкції Алюміній
- Матеріал каркаса Сталь
- Колір Silver
- Комплектація Стіл, Чохол
- Розміри 70 x 70 x 70 см
- Вага 4 кг
- Габарити упаковки 61 х 20 х 11 см
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Великобританія
- Гарантія 12 місяців



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Країна виробник | Великобританія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал стільниці | Алюміній |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 600 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 110 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина в складеному вигляді | 200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 340 ₴






