вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз
-15%Складаний ніж Victorinox SWISSCHAMP XXL 91 мм 73 функції Червоний 1.6795.XXL 350 г оригінальний Швейцарія
- Готово до відправки
- Код: 1.6795.XXL
25 830 ₴
21 955,50 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Складаний ніж Victorinox SWISSCHAMP XXL 91 мм 73 функції Червоний 1.6795.XXL
Складаний ніж Victorinox SwissChamp XXL 9,1 см 1.6795.XXL — 73 функцій, 91 мм. у складеному вигляді, колір червоний. Складається з 118 деталей, містить 82 функції, важить 350 грамів і має ширину 65 мм, його універсальність не знає меж. І майстерність виготовлення теж на висоті: кожен швейцарський Victorinox SwissChamp XXL виготовляється більш ніж за 500 складальних операцій і ретельно збирається вручну.
У швейцарському ножі Victorinox SwissChamp XXL є практично все для виконання найрізноманітнішої роботи. Це колекційний мультиінструмент із ручкою червоного кольору. Це найбільш багатофункціональний із усіх кишенькових ножів у світі, ним можна перепилити дошку або перекусити дріт, відкрити консервну банку та розібрати годинниковий механізм. Ніж унікальний, він поміщається в кишені та може виконувати вісімдесят різних функцій. Крім лез, викруток і відкривачок у ньому є збільшувальне скло та ліхтарик. Як найбільший предмет і є предметом колекціонування, у цьому ножі "ї все, і трохи більше". Його можливості є масштабними та роблять його унікальним.
Набір функцій і інструментів ножа:
• великий клинок
• мале лезо
• штопор
• консервний ніж з
• - маленька викрутка
• відкривачка для пляшок з
• n>- викрутка
• - інструмент для зачищення дротів
• розгортка, пуансон
• кільце для ключів
• пінцет
• зубочистка
• ножиці
• універсальний гачок
• пила для дерева
• Рибочищення з
• - Гак-дегоржер
• - линейка (sm)
• - лінійка (дюйми)
• пилка для нігтів з
• - напилок для металу
• - засіб для чищення нігтів
• - пила для металу
• тонка викрутка
• долото
• плоскогубці з
• - кусачки
• - Інструмент для обтискання дроту
• хрестова викрутка
• збільшувальне скло
• кулькова ручка під тиском
• штифт із неіржавкої сталі
• мінівикрутка
• фармацевтичний шпатель
• підрізний ніж
• лезо електрика з
• - скребок для дроту
• біт гайковий ключ з
• - внутрішній шестигранник 5 мм. для роз'ємів D-SUB
• - внутрішній шестигранник 4 мм для біт
• - бит Torx 8
• - біт шестигранний 4 mm
• бітовий корпус з
• - біт Філліпс 0 (Pozidrive)
• - біт Філліпс 1 (Pozidrive)
• - біт Філліпс 2
• - біта шліцьова 4 mm
• - бит Torx 10
• - бит Torx 15
• біт гайковий ключ з
• - внутрішній шестигранник 5 mm для роз'ємів D-SUB
• - внутрішній шестигранник 4 mm для біт
• - біт шестигранник 2
• - біт шестигранний 2,5
• бітовий корпус з
• - бит Torx 6
• - бит Torx 8
• - біта шліцьова 3 x 1
• - долота шліцьова 4 x 1
• - біт шестигранник 1,2
• - біт шестигранний 1,5
• великий клинок із хвилястою крайкою
• светодиод
• ключ універсальний М2,5, М3, М4, М5
• універсальний гачок з
• - пилочка для нігтів
• розгортка, комбінований перфоратор:
• - відкривачка для пляшок
• - консервний ніж
• - викрутка
• - інструмент для зачищення дротів
• відкривачка для годинника
• тонка викрутка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Форм-фактор мультитула | Ніж |
| Конфігурація | Пасатижі, Кусачки, Обтискні кліщі, Ніж, Викрутка, Викруткові біти, Шило, Штопор, Консервний ніж, Відкривачка для пляшок, Вантажний гак, Ножиці, Пилка для нігтів, Напилок, Пила по дереву, Пила по металу, Пінцет, Зубочистка, Збільшувальне скло, Кулькова ручка, Ліхтарик, Карабін |
| Кількість інструментів | 73 шт. |
| Довжина | 91 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Вага | 350 г |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 9.1 см |
| Колір | Червоний |
| Основні | |
| Поверхня | Глянцева |
| Твердість різального леза | 56 HRC |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Складні |
| Артикул | 1.6795.XXL |
| Вид | Швейцарські |
| Поверхня клинка | Полірування |
| Матеріал рукояті | Пластик |
| Довжина клинка | 91 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 955,50 ₴






