-14%Холодильник (274 л) GRUNHELM BRH-S176M55-W двокамерний 110863
- Готово до відправки
- Код: 110863
14 030 ₴
12 066 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Холодильник двокамерний GRUNHELM BRH-S176M55-W
Ціна вказана без урахування доставки.
Доставка по м. Києву та Київській облаті 150 грн (доставку по області уточнюйте у менеджера)
Доставка по Україні Новою Поштою за тарифами оператора. Орієнтовна вартість доставки Новою поштою в середньому 1700 грн.
Двокамерний холодильник GRUNHELM BRH-S176M55-W зі статичним розморожуванням та механічним управлінням має загальний об'єм 274 л, з них корисний 273 л. LED освітлення запускається при відкритих дверцятах холодильного відділення, яке об'ємом 205 л, воно на 5 відділення з 4 полицями (із загартованого скла) та ящиком для овочів. У морозильному відділенні (об'єм 68 л) вміщується 3 ящики, його потужність 3 кг на добу. На дверях розміщено 4 пластикові полиці. Ручки інтегровані у холодильник. Потужність підключення 100 Вт, енергоспоживання класу A+, кліматичний клас ST. Вироблено на потужностях найкращого китайського заводу №1 з експорту холодильної техніки.
При покупці холодильника GRUNHELM BRH-S176M55-W у офіційного представника в Україні, Ви можете розраховувати на високу якість виробу, оперативне сервісне обслуговування та прийнятну вартість.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Тип двокамерний
- Спосіб встановлення Окремий
- Розміщення морозильної камери Нижнє
- Система розморожування холодильної камери Статичне
- Система розморожування морозильної камери Статичне
- Тип управління Механічне
- Дисплей Ні
- Загальний обсяг, л 274
- Корисний об'єм, л 273
- Об'єм морозильної камери, л 68
- Кількість відділень у морозильній камері 3
- Кількість ящиків у морозильній камері 3
- Об'єм холодильної камери, л 205
- Кількість відділень у холодильній камері 5
- Матеріал полиць холодильної камери Загартоване скло
- Дверні полиці в холодильній камері 4
- Контейнер для овочів 1
- Зона свіжості Ні
- Освітлення LED
- Швидке охолодження Ні
- Звукове сповіщення незачинених дверей Ні
- Захист від дітей Ні
- Функція ''Відпустка" Ні
- Перенавішування дверей Є
- Дверні ручки Інтегровані
- Потужність заморозки на добу, кг 3
- Автономне збереження холоду, хв 1200
- Хладагент R600A
- Кабель живлення Є, з вилкою
- Комплект постачання Холодильник/Інструкція
- Максимальний рівень шуму, дБ 42
- Кліматичний клас ST
- Енергоспоживання, кВт/год 0.03
- Клас енергоспоживання A+
- Річний енергоспоживання, кВт 248
- Потужність підключення, Вт 100
- Підключення до електромережі, В/Гц 220/50
- Вага, кг 48
- Вага в упаковці, кг 53
- Габарити (ВхШхГ), мм 1760х550х580
- Габарити упаковки (ВхШхГ), мм 1810х605x605
- EAN штрих-код 6902477456219
- Країна виробництва Китай
- Гарантія, міс 36
- Гарантія на компресор, міс 120
- Колір Білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Загальний об`єм | 274 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Об'єм морозильної камери | 68 л |
| Розморожування холодильної камери | ручне |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 48 кг |
| Висота | 1760 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Винна камера | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Енергоспоживання | 248 кВт/год |
| Кількість дверей | 2 |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Потужність заморожування | 3 кг/добу |
| Рівень шуму | 42 дБ |
- Ціна: 12 066 ₴






