
Сокира кована 1250 г Haisser 44118 дерев'яна ручка DIN 5131 HRC 55
- Готово до відправки
- Код: 105582
1 075 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Сокира кована 1250 г Haisser №44118
Код товару:105582
Сокира кована 1250 г Haisser - призначена для рубки, колки та тески деревини при виконанні теслярських, будівельних та садово-городніх робіт. Широко використовуються на дачі, в поході або будівництві. При виготовленні ударної частини сокири використовується спеціальна марка конструкційної сталі, з твердістю більше 55 HRC і низькою крихкістю. Технологія загартування леза при температурі 860 ° C + низькотемпературна відпустка Виконання відповідно до стандарту DIN 5131 гарантує надійність виробу. Обух сокири виготовляється з твердолистової деревини з лакофарбовим покриттям.
Характеристики 44118 Сокира кована 1250 г Haisser
| Виробник | Haisser |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Тип | Сокира |
| Матеріал ручки</td> | Дерево |
| Матеріал ударної частини | Сталь |
| Вага</td> | 1,250 кг |
| Додатково |
- Дерев'яне сокир |
| Штрих код: | 6914466055822 |
Одним із найбільших виробників, спеціалізація якого витратний інструмент, є компанія Haisser, яка добре зарекомендувала себе на українському ринку. Величезний асортимент містить: біти, набори пильних полотен, свердла для скла, металу, дереву та бетону, різні бури, зубила та різаки, різноманітні насадки, диски, зварювальні електроди та ящики для інструментів. Ми пропонуємо доставку в усі регіони України.
Відмітною особливістю бренда є регулярне створення новинок і модернізація старих моделей. Популярність обґрунтована тим, що висока якість продукту, продається за помірні ціни. Виробництво має новітні технології, що дає змогу з високою точністю й гарною якістю створювати витратні приладдя.
Haisser — найкращий бренд, який надає якісний товар уже не перший рік і добре зарекомендував себе в професіоналів і аматорів завдяки дотриманню високих стандартів якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.25 кг |
| Довжина держака | 700 мм |
| Колір | Червоний |
| Матеріал ручки | дерево |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип сокири | Будівельно-господарський |
- Ціна: 1 075 ₴




