-10%Морозильна скриня GRUNHELM GCFW-300 (300 л.) Морозильна камера горизонтальна
- Готово до відправки
- Код: 116995
13 892 ₴
12 503 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Морозильна скриня GRUNHELM GCFW-300
Ціна вказана без урахування доставки.
Доставка по м. Києву та Київській облаті 150 грн (доставку по області уточнюйте у менеджера)
Доставка по Україні Новою Поштою за тарифами оператора. Орієнтовна вартість доставки в середньому 1500 грн.
Морозильна скриня Grunhelm GCFW-300 - однокамерна з двома кошиками зі статичним розморожуванням і механічним управлінням. Об'єм 290 л, потужність заморожування 18 кг/добу. Легке пересування на вбудованих коліщатках. Має вбудовані ручки із трьох боків кришки. Швидке та зручне розморожування нижнім клапаном. Внутрішня камера безшовні візерунок. Можливість роботи у режимі холодильника.
Блок керування: зовні
Загальний об'єм, л: 250 - 299
Глибина, див: 61.5
Ширина, див: 108.9
Рівень шуму, дБ:38
Спосіб встановлення: окремостоячий (соло)
Система розморожування: статична
Клас енергоспоживання: A+
Характеристики Морозильна скриня Grunhelm GCFW-300
|
Grunhelm — український бренд з міжнародними стандартами якості, місія якого: робити доступною сучасну, надійну і функціональну побутову техніку.
Продукція Grunhelm випускається провідними азіатськими фабриками, що виробляють продукцію і для всесвітньо відомих брендів (Philips, Moulinex, Braun та ін.) Гарантія якості і надійності, сервісне обслуговування європейського рівня — важливі складові роботи компанії. Grunhelm завжди на стороні українського споживача. Тому фабрики, з якими працює Grunhelm проходять міжнародну сертифікацію, а кожна нова партія продукції піддається ретельному контролю інспекцією якості.
Придбати продукцію Grunhelm можна онлайн і в торгових точках, а сервісні центри розташовані по всій Україні, що робить покупку і обслуговування зручними.
Будучи українським брендом, який більше 10 років на ринку, особливу увагу ми приділяємо специфічним потребам українського споживача — внутрішній відділ розробок Grunhelm розширює базовий функціонал дрібної побутової техніки, щоб задовольнити актуальні запити вітчизняного споживача.
Завдяки цьому Grunhelm відкриває можливість звичайним українським споживачам отримати надійну, якісну, сучасну функціональну техніку за доступними цінами, щоб кожен міг управляти своїм побутом на рівні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Загальний об`єм | 290 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кліматичний клас | ST |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість дверей | 1 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Стан | Новий |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор відключення живлення | світловий індикатор |
| Автономне збереження холоду | 30 годин |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Енергоспоживання | 213 кВт/год |
| Кількість кошиків в морозильній камері | 2 |
| Кількість ящиків в морозильній камері | 1 |
| Мінімальна температура у морозильній камері | -18 град. |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Потужність заморожування | 11 кг/добу |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 38 кг |
| Висота | 84.5 мм |
| Глибина | 61.5 мм |
| Ширина | 108.9 мм |
| Основні атрибути | |
| Призначення | Для морозива|Для м'яса|Для піци|напівфабрикатів|Для риби|Для тіста |
| Сфера использования | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
- Ціна: 12 503 ₴







