
Сумка-візок господарська Rolser Neo LN Joy 38 Verde (NEO001-1002) Made in Spain 929635
- Немає в наявності
- Код: 929635
2 000 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Сумка-візок Rolser Neo LN Joy 38 Verde (NEO001-1002)
Артикул: 929635
Сучасна сумка-візок Rolser Neo LN Joy 38 Verde (NEO001-1002) стане надійним супутником при поїздці за покупками до торгового центру або на ринок за продуктами. Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг. Розкладна основа виконана з міцного термостійкого пластику. Пара литих ультралегких коліс діаметром 13,5 см сприяють відмінній маневреності та плавному коченню по нерівностях. Внутрішня частина рукоятки має пластикове покриття для комфортного транспортування сумки-візка в холодну пору року. Міцний поліестеровий матеріал сумки захистить вміст від дощу та снігу. Сумка знімна, має зручну широку горловину. Верх сумки накритий захисним клапаном. На дні сумки передбачене жорстке вставне пластикове дно. Візок дуже мобільний і стійкий, він легко розкладається та складається.
Особливості:
- Made in Spain - продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.
- Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг.
- Рекомендоване навантаження - 25 кг.
- Polyester 400D PVC - міцна тканина сумки щільністю 400D має спеціальне покриття, що перешкоджає проникненню вологи.
- Ультралегкі колеса діаметром 13,5 см сприяють відмінній маневреності та плавному коченню по нерівностях.
- Зовнішня сторона колеса виконана з піносевілену. Це легкий і пружний матеріал, має чудові амортизаційні властивості, стійкий до перепадів зовнішніх температур, знижує до мінімуму шум із-під коліс.
- Сумка знімна, має жорстке вставне пластикове дно.
Характеристики
- Бренд Rolser
- Тип Сумки-візки
- Об'єм 38 л
- Матеріал Polyester 400D PVC
- Колір Verde
- Особливості Складана
- Вага 1,9 кг
- Розміри 35 x 30 x 97,5 см
- Розміри в складеному вигляді 35 x 14 x 97,5 см
- Розміри сумки без шасі 33 x 19 x 62 см
- Країна-виробник товару Іспанія
- Країна реєстрації бренду Іспанія
- Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 19 г |
| Висота | 975 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Глибина | 300 мм |
| Ергономічні ручки | Так |
| Колір | Зелений |
| Кількість відділень | 2 |
| Максимальна вага | 40 кг |
| Об`єм | 38 л |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Господарська сумка-візок |
| Тип застежки | Липучка |
| Тип тканини | Поліестер |
| Ширина | 350 мм |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Діаметр коліс | 13.5 см |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Наявність стільчика | Ні |
| Складна конструкція | Так |
| Телескопічна ручка | Ні |
- Ціна: 2 000 ₴










