
Плита кухонна газоелектрична Grunhelm FM5611W (комбінована) газова плита + електрична духовка
- Немає в наявності
- Код: 122503
9 752 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Плита комбінована газоелектрична Grunhelm FM5611W
Ціна вказана без урахування доставки.
Доставка по м. Києву та Київській облаті 150 грн (доставку по області уточнюйте у менеджера)
Доставка по Україні Новою Поштою за тарифами оператора. Орієнтовна вартість доставки в середньому 1000 грн.
Плита газоелектрична Grunhelm FM5611W - модель комплектуються функцією газ контролю, тому використання даної моделі буде максимально безпечним і комфортним. На варильній панелі передбачено 4 газові конфорки SABAF (Італія)
- Розпалювання конфорок - кнопкою.
- Подвійне скло дверцят духовки.
- Легкознімне внутрішнє скло дверцят духовки.
- Емаль духовки, що легко очищається.
- Подвійна теплоізоляція плити, поверхня зовні не нагрівається.
- Подвійні металеві грати поверхні з матовим емалевим покриттям.
- Глибина 585 мм.
- Об'єм духовки 58 л.
- Регульовані ніжки.
Характеристики:
- Тип Комбіновані (газ+електро)
- Метод встановлення окремо
- Типи нагрівальних елементів поверхні 4 газові конфорки SABAF (Італія)
- Газ-контроль поверхні є
- Електропідпал поверхні Кнопкою
- Матеріал грат поверхні Матова емаль
- Кришка варильної поверхні є
- Матеріал кришки варильної поверхні Метал
- Таймер немає
- Тип духовки Електрична
- Корисний розмір духовки, л. 58
- Підсвічування духовки Є
- Внутрішнє покриття духовки Емаль легкого очищення
- Кількість стекол у дверцятах духовки 2
- Діапазон температур, 60 – 290
- Режим духовки 3
- Гриль Ні
- Конвекція Ні
- Вертел Ні
- Термостат Ні
- Тип напрямних Рельєфні
- Кількість рівнів напрямних 4
- Глибока дека 1 шт
- Грати для смаження 1 шт
- Відділення для посуду є.
- Можливість підключення до балонного газу є
- Жиклери для балонного газу в комплекті.
- Шнур живлення є з вилкою
- Номінальна напруга, 220/240 ~50 Гц
- Енергоспоживання, кВт/год 1.85
- Вага, кг 31
- Вага в упаковці, кг 32,5
- Габарити (ВхШхГ) 85 х 50 х 59 см
- Габарити в упаковці (ВхШхГ) 89 х 64 х 64 см
- EAN штрих-код 8690001225032
- Країна виробник Туреччина
- Гарантія 24 місяці
- Колір білий
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Grunhelm - український бренд з міжнародними стандартами якості, місія якого: робити доступні сучасну, надійну і функціональну побутову техніку.
Продукція Grunhelm випускається провідними азіатськими фабриками, які виробляють товари і для всесвітньо відомих брендів (hilips, Moulinex, Braun і d). Гарантія якості і надійності, сервісне обслуговування європейського рівня - важливі елементи роботи компанії. Grunhelm завжди на стороні українського споживача. Тому фабрики, з якими працює Grunhelm проходять міжнародну сертифікацію, а кожна нова партія продукції піддається ретельному контролю.
Ви можете придбати продукт Grunhelm онлайн і в торгових точках, а центри послуг розташовані по всій Україні, що робить придбання і обслуговування зручними. Як український бренд, який понад 10 років на ринку, ми приділяємо особливу увагу специфічним потребам українського споживача - внутрішній відділ розробок Grunhelm розширює базовий функціонал дрібної побутової техніки, щоб задовольнити актуальні потреби відіченого споживача.
Завдяки цьому Grunhelm дає можливість звичайним українським споживачам отримати надійну, кращу, сучасну функціональну техніку за доступними цінами, щоб кожен міг керувати своїм битом на рівні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Туреччина |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Духова шафа | електричний |
| Колір корпусу | Білий |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Ширина плити | 50 см |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 31 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Характеристики духової шафи | |
| Вертел | Ні |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Гриль | Ні |
| Додаткова духова шафа | Ні |
| Конвекція | Ні |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Об'єм духової шафи | 58 л |
| Очищення духовки | Традиційна |
| Термостат | Ні |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Кількість конфорок швидкого розігріву | 1 |
| Матеріал решітки | Емальована сталь |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Електропідпал | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кришка | емальована |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Секція для посуду | Так |
| Споживана потужність | 1850 Вт |
| Таймер | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Тип електропідпалу | механічний |
| Функція автовідключення | Ні |
- Ціна: 9 752 ₴









