
Спальний мішок ковдра двосторонній Bo-Camp Altay Cool/Warm Bronze 2° Green/Grey (3605860) оригінал DAS301418
- Немає в наявності
- Код: DAS301418
3 080,24 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Спальний мішок Bo-Camp Altay Cool/Warm Bronze 2° Green/Grey (3605860)
Артикул: DAS301418
Двосторонній спальний мішок Bo-Camp Altay Cool/Warm Bronze дозволяє використовувати його як зовнішньою, так і внутрішньою стороною залежно від необхідного в даний момент температурного режиму. Достатньо розстібнути спальний мішок і вибрати внутрішню або зовнішню сторону, якщо необхідно зігрітися або трохи знизити внутрішню температуру, коли спекотно.
Лінійка Bronze поєднує спальні мішки з якісним утеплювачем 3D Hollow Fiber щільністю 250 г/м², який практично не схильний до "злежування" і забезпечує заявлений температурний режим сну. Внутрішня оболонка спального мішка виконана з полікотону - гігієнічного та міцного матеріалу, який тактильно комфортний для тіла людини, сприяє тому, що шкіра краще дихає під час сну і, як наслідок, у такому спальному мішку сон буде міцнішим і здоровішим. Також ця модель має регулювання температури провітрюванням завдяки незалежному розстібанню нижньої його частини в області ніг. У комплектацію також включений компресійний чохол для зберігання та транспортування.
Характеристики:
- Форма мішка: ковдра
- Сезонність: трисезонний
- Температура комфорту (T Comfort): 9°C
- Температура межі комфорту (T Limit): 2°C
- Температура екстриму (T Extreme): -4°C
- Матеріал зовнішній: Polyester Brushed (синтетичний матеріал, що складається з волокон поліестеру, з м'якою і приємною на дотик структурою Brushed, що утримує між ворсинками повітря, що створює додатковий термоізоляційний прошарок)
- Матеріал внутрішній: Polycotton (напівсинтетичний матеріал, що складається з волокон бавовни та поліестеру, завдяки чому поєднує їх кращі властивості, такі як швидке висихання та гігієнічність, і водночас є тактильно більш комфортним для тіла людини)
- Наповнювач: 100% Hollow Fibre 3D (синтетичний утеплювач, який має відмінне співвідношення теплоізоляційних якостей до власної ваги, а також мінімальною залишковою деформацією. Порожні мікроволокна ефективно вбирають і відводять вологу на зовнішній матеріал спального мішка. Утеплювач тривалий час зберігає необхідний для теплоізоляції. ефективність навіть у вологому стані)
- Блискавка: ліва, двостороння
- Колір: Green/Grey (оливковий/сірий)
Особливості:
- Технологія Bo-Camp Two Sided дозволила створити один спальний мішок для різних температурних умов. Зовнішня та внутрішня оболонки спального мішка виконані з різних матеріалів, які забезпечують різницю у відчутті тілом однієї і тієї ж температури навколишнього середовища. Безумовно, цей спальний мішок не може використовуватися з однаковим успіхом як літній та як зимовий, проте температурну різницю в 4-5°C він нівелює, що важливо для здорового глибокого сну;
- Спальний мішок має блискавку по всьому периметру, завдяки чому в розстібнутому вигляді перетворюється на двоспальну ковдру розмірами 160х200 см;
- Додатково утеплений комір зі стяжкою дозволить мінімізувати тепловтрати;
- Блискавка оснащена двома двосторонніми замками. Таким чином блискавка зручно розстібається і застібається як зовні, так і зсередини, дозволяючи також відкрити нижню частину спального мішка для провітрювання, або розстібнути його повністю, перетворивши на ковдру;
- Внутрішня кишеня на текстильній застібці Velcro, призначена для дрібних речей;
- Петлі для підвішування спального мішка для сушки;
Габарити і вага:
- Розміри (Довжина х Ширина в плечах х Ширина в ногах): 200 x 80 х 80 см
- Вага спального мішка: 1500 г
- Щільність наповнювача: 250 г/м²
- Розміри в складеному вигляді (розміри упаковки): 38 x 22 х 22 см
- Вага в упаковці: 1950 г
Комплектація:
- Спальний мішок - 1 шт.
- Компресійний чохол - 1 шт.
Особливості експлуатації і догляду для подовження терміну використання:
- Рекомендується ручне прання, також допускається машинне прання при температурі 30ºC з використанням засобів для делікатного прання.
- При машинному пранні рекомендується віджим на мінімальній швидкості.
- Забороняється прасування, відбілювання та хімічне чищення виробу
- Спальний мішок необхідно зберігати в провітрюваному сухому приміщенні, по можливості без чохла
- Правильний догляд за спальним мішком рекомендується здійснювати відповідно до інформації на бирці виробу.
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки
| Бренд | Bo-Camp |
|---|---|
| Колір | Оливковый |
| Призначення | Риболовля, Кемпінгові |
| Серія | Bronze |
| Вид спального мішка | Ковдра |
| Температура комфорту, °C | 9 |
| Минимальна температура комфортe, °C | 2 |
| Минимальна температура в екстремальних умовах, °C | -4 |
| Зовнішній матеріал | Polyester Brushed |
| Внутрішній матеріал | Polycotton |
| Наповнювач | Hollow Fibre 3D |
| Змійка (блискавка) | Ліва |
| Габарити | 200х80х80 см |
| Габарити в складеному вигляді | 38х22х22 см |
| Вага, г | 1500 |
| Габарити в упаковці | 38х22х22 см |
| Вага в упаковці, г | 1950 |
| Комплектація | Спальний мішок, Компресійний чохол |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Штрихкод | 8712013058603 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вікова група | Для дорослих |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Оливковий |
| Особливості спальника | Компресійний мішок, Подвійна блискавка, Спальник-ковдра, Можливість стягування |
| Розташування блискавки спальника | Зліва (L) |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Температура екстриму | -4 °С |
| Форма спальника | Ковдра |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | 9 град. |
| Нижня температура комфорту | 2 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 80 см |
| Матеріал спальника | |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Матеріал підкладки | Бавовна/Нейлон |
| Наповнювач | Холлофайбер |
- Ціна: 3 080,24 ₴











