вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз
-15%Складний ніж брелок Victorinox Class SD Colors Dark Illusion 58 мм 7 функцій Чорний (0.623.3.3G) оригінал
- Готово до відправки
- Код: 0.6223.3G
1 701 ₴
1 445,85 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Елегантні та практичні мініатюрні ножі Victorinox Classic 58 мм. зручно використовувати як брелоку для ключів. Мініножі Victorinox Classic є прекрасним аксесуаром як для чоловіків, так і для жінок.
Набір функцій і інструментів ножа-брелока Victorinox Classic:
1. Лезо
2. Пилка для нігтів з:
3. - плоскою викруткою (також підходить для гвинта з хрестоподібним шліцом)
4. Ножиці
5. Пінцет
6. Зубочистка
7. Кільце для ключів
Характеристики ножа Victorinox Classic:
• Довжина в складеному вигляді: 58 мм
• Ширина в складеному вигляді: 18 мм
• Товщина: 9 мм
• Вага: 21 г
• Довжина леза: 40 мм
• Довжина різальної крайки: 35 мм
• Кількість функцій: 7
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Форм-фактор мультитула | Ніж, Брелок |
| Конфігурація | Ножиці, Пилка для нігтів, Пінцет, Зубочистка, Ніж, Викрутка |
| Кількість інструментів | 7 шт. |
| Довжина | 53 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 9 мм |
| Вага | 21 г |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 5.8 см |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Поверхня | Глянцева |
| Твердість різального леза | 56 HRC |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Складні |
| Артикул | 0.6223.3G |
| Вид | Швейцарські |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Поверхня клинка | Полірування |
| Матеріал рукояті | Пластик |
| Довжина клинка | 58 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 445,85 ₴




