
Бінокль Bresser Wave 10x50 UR Coating WP (1331050) 100% водонепроникний. Газонаповнений. Ударостійкий
- Немає в наявності
- Код: 930089
10 750 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Бінокль Bresser Wave 10x50 UR Coating WP (1331050) для полювання
Артикул: 930089
Бінокль Bresser Wave 10x50 UR Coating WP (1331050) оснащений призмами BaK-4 зі спеціальним покриттям UR Німецькі біноклі Bresser надають найвищу якість оптики у поєднанні з ергономічним сучасним дизайном. Багато розробок, які застосовуються при виготовленні цих приладів, є унікальними та захищені патентами.
|
Бренд |
Bresser |
|
Тип |
Бінокль |
|
Кратність |
Постійна |
|
Кратність наближення |
10х |
|
Діаметр об'єктива |
50 мм |
|
Тип скла |
BAK4 |
|
Лінзи |
Повне багатошарове, зелене світловідбивне покриття UR (Ultimate Reflection Coating) |
|
Тип конструкції |
Roof |
|
Діаметр вихідної зіниці |
5 мм |
|
Світлосила |
25 |
|
Фактор сутінків |
22.36 |
|
Поле зору на 1000 м |
91 м |
|
Мінімальна дистанція фокусування |
5 м |
|
Винесена окулярна точка |
18.2 мм |
|
Реальний кут зору |
5.2° |
|
Оправи окулярів |
Поворотно-висувні з кількома фіксованими положеннями |
|
Герметичність конструкції |
100% водонепроникний корпус |
|
Захист |
Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
|
Матеріал |
Метал, пластик, гума |
|
Клас |
Для полювання |
|
Колір |
Grey |
|
Додаткові характеристики |
Регулювання міжзоркової відстані, мм: 54-72 Корекція діоптрію: +5/-5 |
|
Комплект постачання |
Бінокль Захисні кришки окулярів та об'єктива М'який кейс для транспортування Ремінь Серветка для чищення лінз |
|
Вага |
758 г |
|
Вага в упаковці |
1.119 кг |
|
Габарити |
170 х 135 х 63 мм |
|
Країна-виробник товару |
Китай |
|
Країна реєстрації бренду |
Німеччина |
|
Гарантія |
24 місяці |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bresser |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.119 кг |
| Висота | 63 мм |
| Водостійкість | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 170 мм |
| Діаметр об'єктиву | 50 мм |
| Колір | Сірий |
| Максимальна кратність | 10 х |
| Матеріал корпусу | Метал, Гума, Пластик |
| Мінімальна кратність | 10 х |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Фіксована |
| Фокусна відстань | 5000 мм |
| Ширина | 135 мм |
- Ціна: 10 750 ₴










