
Бінокль Hawke Vantage 10x42 WP Green (34124) 100% водонепроникний корпус. Газонаповнений. Ударостійкий.
- Немає в наявності
- Код: 930053
9 030 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Бинокль Hawke Vantage 10x42 WP Green (34124)
Артикул: 930053
Повністю переосмислена та розширена лінійка біноклів Hawke Vantage тепер має максимальний водозахист IPX7, наповнення азотом і міцний корпус із потовщеним шаром захисного гумового покриття. Повне просвітлення оптики та високоякісні призми з баритового крону BAK4 говорять про те, що виробник приділив чималу увагу якості оптичної системи бінокля. Hawke Vantage — біноклі із найсучаснішою на сьогодні конструкцією шарніра "Верхній міст", яка забезпечує зручніше захоплення бінокля і дає перевагу у вазі, порівнюючи з класичною шарнірною конструкцією.

Hawke Vantage — це надійні біноклі, виготовлені в ударостійкому водонепроникному полікарбонатному корпусі, обладнані оптикою, яка набагато перевершує мінімальні вимоги до сучасних якісних оптичних приладів.
Multi-Coated - багатошарове просвітлення оптики Hawke забезпечує однаково високу світлопропускну здатність у всьому видимому спектрі та сприяє високій контрастності та кольоропередаванню в природних тонах.
Waterproof - означає, що оптика герметизована ущільнювальним О-кільцем і захищена від проникнення вологи під час занурення в рідину впродовж 3 хвилин на глибину 1,5 метра. Статичний тиск рідини на глибині 1,5 метра не нанесе приладу ні найменшого збитка та не вплине на її функціональність. Такій оптиці жодні погодні умови не страшні.
Fogproof — означає, що корпус зсередини заповнений сухим азотом N2, що не допускає конденсації вологи на внутрішніх поверхнях під час градієнту температур, немає запотівання зсередини, а отже, не виникає корозія матеріалів під впливом вологи. Повітря видаляється з приладу та замінюється інертним газом (у цьому разі азотом N2), який не містить у своєму складі парів води та не конденсується.
Сьогодні полікарбонат дедалі частіше використовується для виробництва корпусів оптичних приладів. Застосування цього матеріалу цілком виправдане його мінімальною вагою, хімічною, термічною, механічною стійкістю і простотою оброблення. Полікарбонатні корпуси легкі та водночас міцні. Вони не потребують додаткової дорогої фінішної обробки, як-от анодування або фарбування.
Передбачена можливість встановлення на штатив.
Характеристики
| Бренд | Hawke |
|---|---|
| Тип | Бінокль |
| Кратність | Постійна |
| Кратність наближення | 10х |
| Діаметр об'єктива | 42 мм |
| Тип скла | BAK4 |
| Лінзи | Многослойное просветление (Multi coated) |
| Тип конструкції | Roof |
| Діаметр вихідної зіниці | 4.2 мм |
| Світлосила | 17.64 |
| Фактор сутінку | 20.49 |
| Поле зору на 1000 м | 101 м |
| Мінімальна дистанція фокусування | 2,5 м |
| Винесена окулярна точка | 16 мм |
| Реальний кут зору | 5.8° |
| Оправи окулярів | Поворотно-висувні з кількома фіксованими положеннями |
| Герметичність конструкції | 100% водонепроникний корпус |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Матеріал | Полікарбонат прогумований |
| Клас | Для полювання |
| Колір | Green |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжосьової відстані, мм: 56 – 74 |
| Комплект постачання | Бінокль Захисні кришки окулярів і об'єктива Широкий наший ремінь М'який нейлоновий кейс для транспортування Серветка для чищення лінз |
| Вага | 550г |
| Габарити | 142 x 128 x 52 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Гарантія | 10 років |


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hawke |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 0.55 кг |
| Висота | 52 мм |
| Водостійкість | Так |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Довжина | 142 мм |
| Діаметр об'єктиву | 42 мм |
| Колір | Зелений |
| Максимальна кратність | 10 х |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик |
| Мінімальна кратність | 10 х |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Фіксована |
| Фокусна відстань | 2500 мм |
| Ширина | 128 мм |
- Ціна: 9 030 ₴






