вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз

Місткість квадратна в обрішці з металевим краном 1000 л
- Під замовлення
- Код: 654
Відправка з 17 квітня 202615 798 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Єврокуб німецького виробника виготовлений із харчового поліетилену, пройшов випробування та схвалений для заповнення небезпечних рідин відповідно до UN 31 HA1/Y/D/BAM. Позначення ООН надруковане на внутрішній ємності та на табличці. Контейнер можна використовувати для транспортування та зберігання небезпечних рідин, харчових продуктів, максимальна допустима щільність речовин 1,9 кг/л.
Технічна специфікація нового німецького єврокуба (TOPLine IBC UN):
- Кришка пластикова діаметром (22,5 см), нарізна.
- Верхні розпірки (оцинковані).
- Шкала заповнення.
- Майданчик для етикетки.
- Оцинкована обрішечка.
- Кутові протектори захищають єврокуб від бічних — механічних пошкоджень.
- Фіксований кран розміром (2 дюйми).
- Сталева траверса для рівномірного розподілу навантаження на площину піддона.
Технічний паспорт завантажити.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Європласт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал резервуара | Пластик |
| Об'єм резервуара | 1 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1163 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 798 ₴




