вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз
-15%Кухонний ніж для сиру Victorinox Swiss Classic Butter Cheese 13 см Чорний (6.7863.13 B) оригінальний
- Готово до відправки
- Код: 6.7863.13B
1 800 ₴
1 530 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Ніж для олії та сиру Victorinox SwissClassic 6.7863.13B добре справляється з нарізкою сиру м'яких сортів, завдяки спеціально розробленій конструкції клинка та правильної геометрії всього виробу. Скибочки сиру виходять тонкі та рівні. Роздвоєний у вигляді десертної вилки кінчик ножа допомагає акуратно перекладати шматочки сиру на тарілку.
Довжина клинка: 13 см
Матеріал клинка: високоякісна нержавіюча сталь
Матеріал рукояті: поліпропілен чорного кольору<br>
Вага: 35 г
Упаковка: картонний блістер з логотипом Victorinox та кольоровою ілюстрацією
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ
- Вид товару: Кухонний ніж
- Серія: Swiss Classic
- Спеціалізація: Butter&Cream Cheese
- Призначення: Для сиру, Для масла
- Колір: Чорний
- Довжина леза (см): 13
- Вид леза: Серейторне
- Матеріал леза: Неіржавна сталь
- Матеріал руків'я/накладок: Поліпропілен
- Довжина (cм): 24.6
- Вага (кг): 0.035
- Тип випуску товару: Серійний
- Гарантія: Довічна
- Країна реєстрації бренду: Швейцарія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Тип | Ніж для сиру |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Поліпропілен |
| Довжина леза | 13 см |
| Довжина ножа | 24.6 см |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Колір | Чорний |
| Загальна довжина ножа | 246 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Особливості | Нековзне покриття рукоятки |
| Призначення | Для томатів |
| Артикул | 6.7863.13 B |
| Матеріал рукояті | Пластик |
| Тип леза | Штампований |
| Тип кріплення рукояті | Незбиране лиття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530 ₴




