вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
Опис товару
Бінокль Bresser 12x32 (9617300)
Артикул: 929314
Бінокль Bresser 12x32 створений для мандрівників. Призма Roof дозволяє максимально зменшити вагу і габарити бінокля, зберігаючи при цьому високі оптичні характеристики. Оптика біноклів має повне просвітлення і забезпечує досить високу світлопропускну здатність. Його мала вага і компактність робить його зручним у тривалих походах і поїздках. Варто відзначити також досить велике поле зору для даного форм-фактора біноклів, і вкрай малу дистанцію фокусування, що робить цей прилад універсальним для різноманітних спостережень.
Характеристики
- Бренд Bresser
- Тип Бінокль
- Кратність Постійна
- Кратність наближення 12х
- Тип конструкції Roof
- Тип скла BK7
- Діаметр об'єктива 32 мм
- Діаметр вихідної зіниці 2.67 мм
- Світлосила 7.1
- Чинник сутінків 19.6
- Поле зору 1000 м 84 м
- Лінзі З повним просвітлюючим покриттям (Fully coated)
- Мінімальна дистанція фокусування 6 м
- Винесено окулярну точку 10 мм
- Реальний кут зору 4.6°
- Оправи окулярів Складні типу Fold Down
- Герметичність конструкції Бризгозахист
- Захист Ударостійкі
- Матеріал Полікарбонат
- Колір Black
- Клас Для полювання
- Додаткові характеристики Регулювання міжосьового відстані, мм: 48-79 Корекція діоптрій: -5 / + 5
- Комплект поставки Бінокль М'який кейс для транспортування Салфетка для чищення лінз
- Вага 274 г
- Габарити 115 х 135 х 48 мм
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Німеччина
- Гарантія 24 місяці

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bresser |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 320 кг |
| Висота | 48 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 115 мм |
| Діаметр об'єктиву | 32 мм |
| Колір | Зелений |
| Максимальна кратність | 12 х |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик |
| Мінімальна кратність | 12 х |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Фіксована |
| Фокусна відстань | 6000 мм |
| Ширина | 135 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴





