-14%Холодильник (252 л) Grunhelm TRH-S166M55-W двокамерний, верхня морозильна камера
- Готово до відправки
- Код: 112798
13 754 ₴
11 828 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Двокамерний холодильник Grunhelm TRH-S166M55-W (білий, верхня морозильна камера, висота 166 см)
Ціна вказана без урахування доставки.
Доставка по м. Києву та Київській облаті 150 грн (доставку по області уточнюйте у менеджера)
Доставка по Україні Новою Поштою за тарифами оператора. Орієнтовна вартість доставки в середньому 1700 грн.
гарантія 3 роки та 10 років на компресор
Холодильник оснащений двома камерами загальним обсягом 252 літра. Морозильна камера холодильника з металевої полицею розташована з верху і має об'єм 53 літра, об'єм холодильної камери 199 літрів.
Не великі розміри холодильника гарантують його розміщення в малогабаритній квартирі і завдяки білій порошкового фарбування - холодильник впишеться в будь-який сучасний інтер'єр.
Холодильник Grunhelm TRH-S166M55-W укомплектований: полицею для пляшок на дверцятах, контейнером для овочів, дверними кошиками - 4 шт, скляними полицями в холодильній камері - 4 шт.
Вироблено на потужностях кращого китайського заводу №1 по експорту холодильної техніки.
Характеристики:
- Тип Двокамерний
- Спосіб установки Окремостоячий
- Розміщення морозильної камери Верхнє
- Система розморожування холодильної камери Статичне
- Система розморожування морозильної камери Статичне
- Тип керування Механічне
- Дисплей Немає
- Загальний об'єм, л 252
- Корисний об'єм, л 252
- Об'єм морозильної камери, л 53
- Кількість відділень у морозильній камері 2
- Кількість полиць у морозильній камері 1
- Об'єм холодильної камери, л 199
- Кількість відділень у холодильній камері 5
- Матеріал полиць холодильної камери Загартоване скло
- Матеріал полиць морозильної камери Метал
- Дверні полиці у холодильній камері 4
- Контейнер для овочів 1
- Зона свіжості Немає
- Освітлення LED
- Швидке охолодження Немає
- Звукове сповіщення незамкнених дверей Немає
- Захист від дітей Немає
- Функція "Відпустка" Немає
- Перенавішування дверей Є
- Дверні ручки Інтегровані
- Потужність заморожування за добу, кг 2.5
- Автономне збереження холоду, хв 1200
- Хладагент R600A
- Кабель живлення Є, з вилкою
- Комплект поставки Холодильник/Інструкція
- Максимальний рівень шуму, дБ 42
- Кліматичний клас ST
- Енергоспоживання, кВт/год 0.03
- Клас енергоспоживання A+
- Річне енергоспоживання, кВт 234
- Потужність підключення, Вт 80
- Підключення до електромережі, В/Гц 220/50
- Вага, кг 46
- Вага в упаковці, кг 50
- Габарити (ВхШхГ), мм 1645х550х580
- Габарити в упаковці (ВхШхГ), мм 1706х575х605
- EAN штрих-код 6902419180127
- Країна виробництва Китай
- Гарантія, міс 36
- Гарантія на компресор, міс 120
- Колір Білий
Grunhelm - український бренд з міжнародними стандартами якості, місія якого: робити доступною сучасну, надійну і функціональну побутову техніку.
Продукція Grunhelm випускається провідними азіатськими фабриками, які виробляють продукцію і для всесвітньо відомих брендів (Philips, Moulinex, Braun та ін) Гарантія якості і надійності, сервісне обслуговування європейського рівня - важливі складові роботи компанії. Grunhelm завжди на боці українського споживача. Тому фабрики, з якими працює Grunhelm проходять міжнародну сертифікацію, а кожна нова партія продукції піддається ретельному контролю інспекцією якості.
Приобрести продукцию Grunhelm можно онлайн и в торговых точках, а сервисные центры расположены по всей Украине, что делает покупку и обслуживание удобными. Будучи украинским брендом, который более 10 лет на рынке, особое внимание мы уделяем специфическим потребностям украинского потребителя - внутренний отдел разработок Grunhelm расширяет базовый функционал мелкой бытовой техники, чтобы удовлетворить актуальные запросы отечественного потребителя.
Завдяки цьому Grunhelm відкриває можливість звичайним українським споживачам отримати надійну, якісну, сучасну функціональну техніку за доступними цінами, щоб кожен міг керувати своїм побутом на рівні!










| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Загальний об`єм | 252 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Об'єм морозильної камери | 53 л |
| Розморожування холодильної камери | ручне |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 20 годин |
| Вбудований телевізор | Ні |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Винна камера | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Енергоспоживання | 234 кВт/год |
| Зона свіжості | Ні |
| Кількість дверей | 2 |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Потужність заморожування | 2.5 кг/добу |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 кг |
| Висота | 1660 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Ширина | 550 мм |
- Ціна: 11 828 ₴









