вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз

Кемпінговий стілець-крісло Highlander Moon Chair Burgundy (FUR085-BR) 929214
- Немає в наявності
- Код: 929214
1 698 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Стілець кемпінговий Highlander Moon Chair Burgundy (FUR085-BR)
Артикул: 929214
Компанія Highlander не могла обійти увагою найпопулярніший дизайн кемпінгових стільців, додавши в свою колекцію модель Highlander Moon Chair Burgundy (FUR085-BR). Дана конструкція максимально охоплює спину, створює підтримку для рук, уберігає від протягів та забезпечує повний релакс. Сталевий каркас та подвійний шар текстильного матеріалу гарантують тривале використання. Крісло буде доречним на пікніку, на пляжі, в наметовому містечку та на фестивалях Open Air, а також у заміському будинку для відпочинку на відкритому повітрі. Кемпінговий стілець Highlander Moon Chair Burgundy (FUR085-BR) додасть комфорту для Вашого відпочинку.
особливості:
- Міцна та надійна сталева рама.
- Облягаюча форма охоплює всю спину, захищаючи від протягів.
- Чохол для перенесення забезпечує легке транспортування.
- Міцна тканина, призначена для використання на вулиці.
- Максимальне навантаження – 100 кг
| Бренд | Highlander |
|---|---|
| Вид | Стільці |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал конструкції | 600D Double Layered Padded Polyester |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Колір | Burgundy |
| Комплектація | Стілець, чохол |
| Розміри | 90 х 100 х 52 см |
| Вага | 4,5 кг |
| Габарити упаковки | 20 х 30 х 102 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Гарантія | 12 місяців |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1000 мм |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина стільця | 520 мм |
| Колір | Червоний |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 698 ₴



