
Стіл зі стільцями Vango Orchard XL 182 Table and Chair Set Grey (TBNORCHARG10TET)
- Немає в наявності
- Код: 928212
7 260 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Конструкція кемпінгового набору із столу і чотирьох стільців Vango Orchard XL Table And Chair Set дозволяє без сорому розміститися компанії з чотирьох чоловік. На відміну від наборів, в яких стільці приєднані до столу, даний набір дозволяє розміститися за столом на стільці так як це максимально зручно, або навіть використовувати всі елементи набору окремо. Каркас столу не має внутрішніх перегородок, створюють перешкоди для розміщення ніг під столом. Надійність гарантує сталева рама підвищеної міцності, що дозволяє нести столу навантаження до 30 кг Поверхні стільниці і сидінь стільців повністю водонепроникні і не намокають від вологи. Комплект компактно складається і вкладається в загальний чохол для транспортування. Vango Vango Orchard XL Table And Chair Set створить бажаний рівень комфорту, де б ви не були, чи то в кемпінгу, на дачі, або просто на пікніку.
Особливості:
- Сталевий каркас столу високої міцності витримує навантаження до 30 кг
- Стіл і стільці складаються для компактного зберігання і зручного транспортування.
- Стільці не з'єднані зі столом, дозволяючи розміститися за столом зручним чином.
- Каркас столу дозволяє без перешкод розмістити ноги під столом.
- Поверхня столу і стільців не намокає від вологи.
- Стіл має ручку для транспортування.
- Поставляється в комплекті з чохлом для транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vango |
| Країна виробник | Великобританія |
| Допустиме навантаження на стіл | 80 кг |
| Допустиме навантаження на стілець | 100 кг |
| Колір | Білий |
| Кількість персон | 4 |
| Кількість стільців | 4 шт. |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Склад комплекту | Стіл + стільці зі спинкою |
| Стан | Новий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Габаритні розміри стільця | |
| Вага | 17.96 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Набори складаний меблів |
| Висота столу | 76 |
| Габарити упаковки | 93,2 х 14 х 76 см |
| Гарантійний термін | 12 |
| Довжина столу | 186 |
| Комплектація | Стіл, 4 стільця |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал конструкції | Пластик |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина столу | 71 |
- Ціна: 7 260 ₴




