
Підзорна труба Hawke Vantage 20-60x60 WP (51100) Вологозахищена. Газонаповнена. Ударостійка.
- Немає в наявності
- Код: 921694
388 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Підзорна труба Hawke Vantage 20-60x60 WP (51100)
Артикул: 921694
Підзорні труби Hawke Vantage поставляються в комплекті з повним набором необхідних аксесуарів, завдяки чому можуть мати найширше застосування. За чим би Ви не спостерігали: чи це оцінка попадань у мішень при спортивній стрільбі, полювання, астрономія, діджископінг або просто спостереження околиць - підзорна труба Hawke Vantage підійде якнайкраще. Широкий функціонал, висока якість виконання, мала вага, помірна вартість - ось головні переваги Hawke Vantage.

Waterproof - - означає, що оптика герметизована ущільнювальним О-кільцем і захищена від проникнення вологи при зануренні в рідину протягом 3 хвилин на глибину 1,5 метри. Статичний тиск рідини на глибині 1,5 метра не завдасть приладу ні найменшої шкоди і не впливає на його функціональність. Такій оптиці погодні умови не страшні.
- означає, що корпус зсередини заповнений сухим азотом N2, що не допускає конденсації вологи на внутрішніх поверхнях при градієнті температур, відсутня запотівання зсередини, а, отже, немає корозія матеріалів під впливом вологи. Повітря видаляється з приладу та замінюється інертним газом (в даному випадку азотом N2), який не містить у своєму складі парів води та не конденсується.
Сьогодні полікарбонат все частіше використовується для виробництва корпусів оптичних приладів. Застосування цього матеріалу цілком виправдане його мінімальною вагою, хімічною, термічною, механічною стійкістю та простотою обробки. Полікарбонатні корпуси легкі і в той же час міцні. Вони не вимагають додаткової дорогої фінішної обробки, як анодування або фарбування.
| Бренд | Hawke |
|---|---|
| Кратність наближення | 20x - 60x |
| Діаметр об'єктива | 60 мм |
| Діаметр вихідної зіниці | 3 - 1 мм |
| Тип призми | Porro |
| Призми | BK7 |
| Лінзи | З багатошаровим покриттям (Fully-Multi coated) |
| Мінімальна дистанція фокусування | 7 м |
| Поле зору на 1000 м | 38 - 17 м |
| Відносна яскравість | 9 - 1 |
| Фактор сутінків | 34.6 - 60 |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Заповнення газом | Є |
| Додаткові характеристики | Окулярний вузол під кутом 45° Наочники: складаються (fold-down) Інтегровані компоненти: компас Корпус: полікарбонат з прогумованим покриттям Можливість встановлення на стандартний фотоштатив |
| Комплектація | Підзорна труба Настільний штатив Жорсткий пластиковий кейс для транспортування Нейлоновий захисний чохол Захисні кришки окуляра та об'єктива Компас, вбудований у захисну кришку об'єктива Серветка для протирання оптики |
| Розміри | 350 мм |
| Вага | 795 г |
| Вага в упаковці | 1.145 кг |
| Габарити упаковки | 42 х 14 х 7 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Гарантія | 10 років |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hawke |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 0.795 кг |
| Висота | 70 мм |
| Водостійкість | Так |
| Колір | Зелений |
| Максимальна кратність | 60 х |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик |
| Мінімальна кратність | 20 х |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Тип | Підзорна труба |
| Тип кратності | Змінна |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 120 |
| Діаметр об'єктиву | 60 |
| Довжина | 420 м |
| Фокусна відстань | 7000 |
- Ціна: 388 ₴






