
Бінокль Hawke Frontier HD X 8x32 Green (38005) 929046 Вологозахищений Газонаповнений Ударостійкий
- Немає в наявності
- Код: 929046
17 700 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Hawke Optics представили нову доступну лінійку компактних біноклів Frontier HD X з фіксованою кратністю, що складається з восьми моделей в двох колірних виконаннях, варіантах збільшення і діаметрах об'єктивів.
Руф-призми BAK-4 з фазовою корекцією, оптика з висококласного скла з багатошаровим просвітлінням і діелектричними покриттями разом забезпечують високу чистоту, чіткість і яскравість зображення. Центральний обертовий маховик для фокусування працює від двох метрів і для зручності має два ряди противокользящих кілець.
Міцний корпус з магнієвого сплаву заповнений азотом проти запотівання і покритий гумою для надійного хвата в різних погодних умовах і захисту від навантажень. Крім стандартних аксесуарів в комплекті з біноклем поставляються відкидні кришки на окуляри з обертовими наглазниками, а також і на об'єктиви із захисним водовідштовхувальним покриттям на лінзах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hawke |
| Країна виробник | Великобританія |
| Висота | 56 мм |
| Водостійкість | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 120 мм |
| Колір | Зелений |
| Максимальна кратність | 8 х |
| Матеріал корпусу | Прогумований метал, Гума, Магнієвий сплав |
| Мінімальна кратність | 8 х |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Фіксована |
| Ширина | 118 мм |
- Ціна: 17 700 ₴


