
Бінокль Bresser Spezial-Astro 25x70 (0114125) астрономічний. Алюмінієвий, обрізований
- Немає в наявності
- Код: 927552
9 850 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Бінокль астрономічної Bresser Spezial-Astro 25x70 (0114125)
Артікул: 927552
Лінійка астрономически биноклей Bresser Поповнилась недорогою моделлю Spezial-Astro 25x70, яка відповідає всім базовим вимогам до астрономічних приладів. 70-м об'єктив збирає достатньо світла Для спостереження двох зірок, скупчень і планетарних спостережень. Завдяки великому 25-кратному збільшенню та можливості встановлення на штатив, ця модель буде ідеальним варіантом для стаціонарних ландшафтних спостережень, спостереження міських пам'яток, спостереження за міграцією птахів або рухом кораблів на морі на відстані двох кілометрів і більше.
Незважаючи на низьку вартість бінокль, він має багатошарово освітлену оптику, розміщену у міцний і легкий алюмінієвий корпус. Класична компоника призм Porro з оптичного скла BAK4 забезпечує передачу тривимірного зображення, рівномірно світлого по всьому полю зору. Оптична компонівка дозволила зменшити мінімальну дистанцію фокусування до 10 метрів, що є дійсно хорошим показником для біноклів подібної компону.
| Бренда | Bresser |
|---|---|
| Тип | Бінокль |
| Кратність | Стала |
| Приязнь | 25х |
| Діаметр об’ єктива | 70 мм |
| Тип скла | BAK4 |
| Лінзи | З повним багатошаровим просвітленням (Fully Multi coated) |
| Тип конструкції | Porro |
| Діаметр вихідного зіниць | 2.8 мм |
| Світлосила | 7.84 |
| Загадковий фактор | 41.83 |
| Поле зору на 1000 м | 35 м |
| Мінімальна відстань фокусування | 10 м |
| Окулярна точка | 17 мм |
| Реальний кут зору | 2 ° |
| Оправи окулярів | Подібні до Fold Down |
| Герметизація конструкції | Бризго Захисту |
| Захист | Вдаростійкі |
| Матеріал | Алюміній, обрізано |
| Клас | Астрономічний |
| Колір | Black |
| Додаткові характеристики | Коригування міжосєвої відстані, 56-72 Діоптійна корекція: -5/+5 |
| Комплект поставки | Бінокль Захисні кришки окулярів і об'єктив Наплинний ремінь м'який кейс для зберігання і транспортування Салфетка для чистки лінз |
| Вага | 1300 г |
| Вага в упаковці | 1,6 кг |
| Габарити | 275 x 205 x 82 мм |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Германия |
| Гарантія | 24 місяці |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bresser |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 82 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальна кратність | 25 х |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Гума |
| Мінімальна кратність | 25 х |
| Призначення | Астрономічний |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Фіксована |
| Ширина | 205 мм |
- Ціна: 9 850 ₴








