
Рятувальна драбина Uniladder L-18000 (18 метрів, нестандартна) універсальна
- Немає в наявності
- Код: 18-8898088/1 *
11 200 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Універсальна рятувальна драбина Uniladder L-18000
(нестандартна драбина 18 метрів, додатково + 400 грн за кожен погонний метр)
Можлива доставка стандартної драбини (10 метрів) накладеним платежем без передоплати. При виготовленні нестандартної драбини передоплата 30%. термін виготовлення 1-3 робочих дні.
Характеристики:
48 - сходинок
Кожна сходинка виконана з алюмінію
кількість тросів - 2 шт.
Кожен трос виконаний з оцинкованої сталі
Два кріпильних гака виконано з кованої сталі
кріпильні карабіни виконані зі сталі
Ширина між сходинками (ширина кроку) – 30 см
В комплект входить сумка, пара рукавичок, сходи, 2 - гака, 2 - карабіна
Рекомендоване перебування на сходах – не більше 4 осіб одночасно, і не більше однієї людини на одній сходинці.
Конструкція, що не має аналогів, спеціально спроектована таким чином, що дозволяє надійно закріпитися для спуску в будь-якому приміщенні, будь то квартира багатоповерхового будинку або офісний центр.
За основу взяті спеціальні ковані гаки, прикріплені альпіністським карабіном до десятиметрових, повністю залізних сходів, що дозволяє проводити евакуацію навіть за найсильнішої пожежі. Гаки дають надійну фіксацію сходів будь то батарея, підвіконня або будь-який об'єкт, який можна обмотати сходами і зачепити гаками.
Міцність виробу дозволяє оперативно і в найкоротший термін провести евакуацію з необхідного приміщення групі осіб, а не тільки одній людині. Габарити та вага виробу, що не вимагає стаціонарного розміщення, дозволяють вільне перенесення з кімнати в кімнату, а також, при потребі, переїзд з офісу в офіс.








| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Unil |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 11.34 кг |
| Висота ступенів | 25 мм |
| Довжина сходів | 300 мм |
| Допустиме навантаження | 1000 кг |
| Діаметр ступенів | 25 мм |
| Крок між ступенями | 300 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал основи | Сталь |
| Матеріал ступенів | Алюміній |
| Наявність огорожі | Ні |
| Тип пожежної драбини | Драбина мотузкова рятувальна |
| Ширина | 0.3 мм |
| Ширина ступенів | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 18 м |
| Максимальне навантаження | 1000 кг |
| Основні | |
| Кількість секцій | 1 ед |
| Кількість ступенів | 48 ед |
| Стан | Нове |
| Ширина сходів | 300 мм |
- Ціна: 11 200 ₴









