вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз

Ємність для душу 100 л. квадратна, двошарова. 64/64/40см Толщина стенки (примерная): 3,5 мм
- Немає в наявності
- Код: 5
2 022 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
ЄМНІСТЬ 100 Л КВАДРАТНА ДВОШАРОВА
Код товару: 5
Об'єм ємності для душу 100 літрів, д/ш/в: 64/64/40см, двошарова, квадратна
Характеристики ємності для душу
Об'єм: 100 літрів
Довжина/ширина/висота: 64 / 64 / 40 см ± 5% (габаритний розмір)
Діаметр горловини: 350 мм
Вага: 6,6 кг ± 5%
Товщина стінки (приблизна): 3,5 мм
Діаметр під злив: 1/2 дюйма
Колір: синій
Кількість шарів: 2 шари
Тип: квадратна, ЦК 100 RKД Куб
Ємності комплектуються пластиковими штуцерами. За бажанням клієнта можна за додаткову плату поміняти на штуцера з латуні.
Опис і застосування
Емкость 100 л. квадратная, двухслойная удобна для использования в помещениях с ограниченным пространством, а также хорошо подходит для транспортировки в легковом автомобиле (крышка герметично не закрывается). Может использоваться как емкость для душа. Отлично подходит для длительного хранения и транспортировки воды, химических веществ (дизельное топливо, масла, кислоты, ядохимикаты и многое другое). Также можно хранить вязкие, порошкообразные и гранулированные вещества.
Емкости для душа 100 л. квадратные, двухслойные пластиковые стандартно синего цвета.
Зовнішній шар – колір стандартно синій, перешкоджає впливу СФ на вміст пластикової ємності.
Внутрішній шар має білий або блакитний колір. Усі ємності виготовляються з поліетилену, дозволеного для контакту з харчовими продуктами і питною водою.
Ємність 100 л. квадратна, двошарова не має власного запаху і не вбирає сторонні запахи. Матеріал виробів не змінює фізичних і хімічних властивостей в діапазоні температур від -40°C до +60°С. Рідини, які при замерзанні, значно розширюються: вода та інші на основі води, при мінусових температурах рекомендується злити.
Надійність
Гарантія - 2 року
Термін експлуатації до 50 років
Обмеження
Забороняється наповнювати ємність спиртом, бензином та іншими самовоспламеняющимися рідинами.
Комплектация емкости для душа
Емкость 100 л. - 1 шт.
Крышка - 1 шт.
Штуцер сливной 1/2 дюйма - 1 шт.
Дополнительная комплектация
<">Поплавок промышленный с заливным штуцером (для подачи воды до определенного уровня).
<">Штуцер диаметром 1/2, 3/4, 1, 1,5, 2 дюйма (для дополнительных вводов – выводов жидкости).
Воздушный клапан
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Рото Європласт |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 6.6 кг |
| Колір | Синій |
| Матеріал ємності | Поліетилен |
| Об`єм | 100 л |
| Стан | Новий |
| Товщина стінки | 3.5 мм |
| Комплектація | |
| Ємність | Так |
| Кришка для ємності | Так |
| Підігрів води | Ні |
| Штуцер зливний | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 640 мм |
| Діаметр люка | 350 мм |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Ширина | 640 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 022 ₴


