
Ємність 500 л вертикальна тришарова харчова
- Під замовлення
- Код: 6253
Відправка з 17 квітня 20263 528 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
| Характеристики ємностей | |
| Об'єм | 500 літрів |
| Діаметр/висота | 66 x 176 см ± 5% |
| Діаметр горловини | 34 см |
| Вага | |
| Штуцер під злив | 1/2 дюйма |
| Колір | синій |
| Кількість шарів | 3 шари, харчова |
Опис
Ємність 500 літрів вертикальна тришарова харчова, зручна для використання в закритому приміщенні або відкритому просторі. Чудово підходить для тривалого зберігання води, хімічних речовин (дизельне паливо, олії, кислоти, ядохімікати та багато іншого). Також можна зберігати в'язкі, порошкоподібні та гранульовані речовини. Головною відмінністю цієї ємності є компактне розміщення (для розміщення необхідний майданчик малої площі).
Ємність 500 літрів вертикальна пластикова, виготовлена з поліетилену, призначеного для контакту з харчовими продуктами та питною водою. Місткість 500 літрів вертикальна не має власного запаху та не вбирає сторонні запахи. Матеріал виробів стійкий до ультрафіолетового впливу, не змінює фізичних і хімічних властивостей у діапазоні температур від -40 °C до +60 °C. Рідинності, які під час замерзання неабияк розширюються: вода та інші на основі води, за мінусових температур рекомендується злити.
Надійність
Гарантія — 1 рік
Термін експлуатації до 50 років
Обмеження та рекомендації
Виріб необхідно встановлювати на рівну, тверду, горизонтальну основу з габаритами не менш габаритів виробу. Зовнішні умови мають унеможливлювати фізичний вплив, агресивне середовище. Під час надземного монтажу конструкція має витримати вагу виробу з рідиною. Забороняється використовувати, зберігати: спирт, бензин та інші рідини, що легко займаються. Технічний паспорт завантажити.
Комплектація
Місткість — 500 л. - 1 шт.
Кришка — 1 шт.
Штуцер 1/2 дюйма — 1 шт.
Додаткова комплектація
Поплавець промисловий із заливним штуцером (для подавання води до певного рівня).
Штуцер діаметром 1/2, 3/4, 1, 1,5, 2 дюйми (для додаткових введень — виводів рідини).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПластБак |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Синій |
| Матеріал резервуара | Пластик |
| Об'єм резервуара | 0.5 л |
| Тип резервуара за способом встановлення | Вертикальний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 176 мм |
| Ширина | 66 мм |
- Ціна: 3 528 ₴

