
Місткість 100 л квадратна ГК ПБ
- Під замовлення
- Код: 164
Відправка з 17 квітня 20261 920 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Характеристика
Об'єм 100 літрів
Довжина/ширина/висота 68x47x43 см ± 5%
Діаметр горловини 30 см
Штуцер під злив 1/2 дюйма
Колір білий, синій
Кількість шарів 1 шар
Тип квадратна, ГК 100 ПБ
Опис і застосування
Ємність 100 літрів квадратна зручна для використання в приміщеннях з обмеженим простором. Може використовуватися як ємність для душу. Чудово підходить для тривалого зберігання води, хімічних речовин (дизельне паливо, олії, кислоти, ядохімікати та багато іншого). Також можна зберігати в'язкі, порошкоподібні та гранульовані речовини.
Ємність 100 літрів квадратна пластикова стандартно синього або білого кольору, виготовлена з поліетилену, призначеного для контакту з харчовими продуктами та питною водою.
Місткість 100 літрів квадратна не має власного запаху та не вбирає сторонні запахи. Матеріал виробів стійкий до ультрафіолетового впливу, не змінює фізичних і хімічних властивостей у діапазоні температур від -40 °C до +60 °C. Рідинності, які під час замерзання неабияк розширюються: вода та інші на основі води, за мінусових температур рекомендується злити.
Надійність
Гарантія — 1 рік
Термін експлуатації до 50 років
Обмеження та рекомендації
Виріб необхідно встановлювати на рівну, тверду, горизонтальну основу з габаритами не менш габаритів виробу. Зовнішні умови мають унеможливлювати фізичний вплив, агресивне середовище. Під час надземного монтажу конструкція має витримати вагу виробу з рідиною. Забороняється використовувати, зберігати: спирт, бензин та інші рідини, що легко займаються. Технічний паспорт завантажити.
Комплектація
Місткість 100 л. - 1 шт.
Кришка — 1 шт.
Штуцер пластиковий 1/2 дюйма — 1 шт.
Додаткова комплектація
Поплавець промисловий із заливним штуцером (для подавання води до певного рівня).
Штуцер (для додаткових введень — виведення рідини).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПластБак |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Об'єм резервуара | 0.1 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ємності | Пластик |
| Об`єм | 100 литр |
- Ціна: 1 920 ₴






