вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз
-15%Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic Foldable Paring Knife складаний, чорний, 11 см (6.7833.FB) оригінальний
- Готово до відправки
- Код: 6.7833.FB
1 490 ₴
1 266,50 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Компактний і практичний ніж для чищення і нарізки фруктів і овочів з лезом з нержавіючої сталі і серрейторной заточуванням.
Лезо безпечно складається в рукоятку.
Матеріал леза: високоякісна нержавіюча сталь.
Матеріал рукояті: поліпропілен
Колір рукояті: чорний
Довжина леза: 11 см
Довжина у відкритому стані: 23 см.<br>
Вага: 42 гр.
Упаковка: фірмовий блістер.
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ
- Вид товару: Кухонний ніж
- Серія: Swiss Classic
- Спеціалізація: Paring
- Призначення: Для чищення овочів та фруктів, Для пікніка / походу
- Колір: Чорний
- Довжина леза (см): 11
- Вид леза: Серейторне, Складане
- Матеріал леза: Неіржавна сталь
- Матеріал руків'я/накладок: Поліпропілен
- Довжина (cм): 13
- Вага (кг): 0.04
- Тип випуску товару: Серійний
- Гарантія: Довічна
- Країна реєстрації бренду: Швейцарія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Тип | Овочевий ніж |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Поліпропілен |
| Довжина леза | 11 см |
| Довжина ножа | 23 см |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Колір | Чорний |
| Загальна довжина ножа | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Призначення | Для овочів / для чищення |
| Артикул | 6.7833.FB |
| Матеріал рукояті | Поліпропілен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 266,50 ₴






