-1%Морозильна скриня GRUNHELM GCFW-100 (100 л.) горизонтальна морозильна камера R600A A+ SN/T (96365)
- Готово до відправки
- Код: 96365
6 486 ₴
6 421 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Морозильна скриня GRUNHELM GCFW-100
Ціна вказана без урахування доставки.
Доставка по м. Києву та Київській облаті 150 грн (доставку по області уточнюйте у менеджера)
Доставка по Україні Новою Поштою за тарифами оператора. Орієнтовна вартість доставки від 500 до 1000 грн.
Морозильна скриня Grunhelm GCFW-100 часто використовують як у підприємницькій діяльності: магазини, кафе, ресторани, так і в побутовій, для зберігання їжі. Вона з легкістю заморозить м'ясо, птицю, рибу та різні овочі, фрукти та ягоди. Вона також ідеально підійде для охолодження напоїв.
Дана модель техніки володіє відмінними характеристиками, завдяки яким має великий попит серед користувачів по всьому світу. Гарантія – 12 місяців. Вона прослужить вам багато років. Акуратна експлуатація забезпечить довготривале використання.Потужність її заморожування становить 8 кг/24 год. Хладагент - R600A. Корисний об'єм морозильної камери - 100 л, тому ви легко зможете покласти в неї досить велику кількість різної продукції.
Її лаконічний зовнішній вигляд і універсальний дизайн відмінно доповнить інтер'єр будь-якої кухні і стане її прикрасою. Компактні габарити ларі (84.7х55х54.5 см), невелика вага (24 кг) дозволять розмістити її навіть у невеликому приміщенні.
Характеристики Морозильна скриня GRUNHELM GCFW-100
- Тип Морозильна скриня
- Спосіб установки Окремостоячий
- Система розморожування морозильної камери Статичне
- Тип керування Механічне
- Дисплей Немає
- Загальний об'єм, л 100
- Корисний об'єм, л 100
- Кількість відділень у морозильній камері 1
- Кількість ящиків у морозильній камері 1
- Освітлення Немає
- Функція "Швидка заморозка" Немає
- Звукове сповіщення незамкнених дверей Немає
- Захист від дітей Немає
- Функція "Відпустка" Немає
- Перенавішування дверей Немає
- Дверні ручки Інтегровані
- Потужність заморожування за добу, кг 8
- Автономне збереження холоду, хв 2160
- Хладагент R600A
- Кабель живлення Є, з вилкою
- Комплект поставки Морозильна скриня/Інструкція
- Максимальний рівень шуму, дБ 42
- Кліматичний клас SN/T
- Енергоспоживання, кВт/год 0.02
- Клас енергоспоживання A+
- Річне енергоспоживання, кВт 166
- Потужність підключення, Вт 75
- Підключення до електромережі, В/Гц 220/50
- Вага, кг 24
- Вага в упаковці, кг 27
- Габарити (ВхШхГ), мм 847х545х550
- Габарити в упаковці (ВхШхГ), мм 865х562x562
- EAN штрих-код 6902020001101
- Країна виробництва Китай
- Гарантія, міс 24
- Гарантія на компресор, міс 24
- Колір Білий

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Загальний об`єм | 100 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кліматичний клас | T, SN |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість дверей | 1 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Стан | Новий |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор відключення живлення | світловий індикатор |
| Автономне збереження холоду | 30 годин |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Енергоспоживання | 166 кВт/год |
| Захист від дітей | Ні |
| Кількість кошиків в морозильній камері | 1 |
| Кількість ящиків в морозильній камері | 1 |
| Мінімальна температура у морозильній камері | -18 град. |
| Перевішувані двері | Ні |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Потужність заморожування | 8 кг/добу |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Суперзаморозка | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24 кг |
| Висота | 84 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 55 мм |
- Ціна: 6 421 ₴






