-17%Винна шафа Grunhelm GWC-14 (чорна,14 пляшок 50 см) холодильник для вина
- Готово до відправки
- Код: 98686
8 418 ₴
6 987 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Винна холодильна шафа Grunhelm GWC-14 (50 см / 14 пляшок)
Винна шафа Grunhelm GWC-14 – це ідеальне рішення для зберігання вашої колекції вин. Ця стильна і компактна винна шафа виготовлена з високоякісних матеріалів, що забезпечує її довговічність та надійність. Чорний колір корпусу надає елегантності та сучасного вигляду, що дозволяє їй гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр.
Grunhelm GWC-14 має загальний об'єм 40 літрів і вміщує до 14 пляшок вина, що робить його ідеальним для домашнього використання. Внутрішній простір обладнано двома гратчастими полицями, що забезпечують оптимальні умови для зберігання вина. Температурний режим легко налаштовується за допомогою електромеханічного керування, яке дозволяє підтримувати ідеальну температуру для ваших напоїв.
Ця винна шафа також відрізняється низьким рівнем шуму та енергоефективністю, що робить його економічним у використанні.
Винна шафа Grunhelm GWC-14 – це поєднання функціональності та естетики, яке забезпечить оптимальні умови для зберігання вашого вина та стане стильним доповненням вашого інтер'єру.
Характеристики Винна шафа Grunhelm GWC-14
- Енергоспоживання 130 кв. г/рік
- Захист від ураження струмом Клас 1
- Кількість поличок холодильної камери 3
- дозволяє зберігати до 14 пляшок при температурі від +7°C до +18°C.
- Напруга 220-240 Вт
- Потужність 70 В
- Рівень шуму 40 дБ
- Система охолодження Defrost
- Теплоізоляція Циклопентанова
- Механічне управління
- Частота 50 Гц
- Загальний об'єм, л 40
- Хладагент R600A
- Кліматичний клас SN/N/ST
- Клас енергоспоживання A+
- Колір Чорний
- Габарити (ВхШхГ), см 49,5х47х44
- Вага в упаковці, кг 19
- Вага, кг 17,2
- Країна реєстрації бренду Україна
- Гарантія 24 місяці офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару Китай
Grunhelm – український бренд із міжнародними стандартами якості, місія якого: робити доступною сучасну, надійну та функціональну побутову техніку.
Продукція Grunhelm випускається провідними азіатськими фабриками, що виробляють продукцію та для всесвітньо відомих брендів (Philips, Moulinex, Braun та ін.). Grunhelm завжди на боці українського споживача. Тому фабрики, з якими працює Grunhelm, проходять міжнародну сертифікацію, а кожна нова партія продукції ретельно контролюється інспекцією якості.
Придбати продукцію Grunhelm можна онлайн та за телефоном +380-63889-80-88, а сервісні центри розташовані по всій Україні, що робить покупку та обслуговування зручними. Як український бренд, який понад 10 років на ринку, ми приділяємо специфічним потребам українського споживача - внутрішній відділ розробок Grunhelm розширює базовий функціонал дрібної побутової техніки, щоб задовольнити актуальні запити вітчизняного споживача.
Завдяки цьому Grunhelm відкриває можливість звичайним українським споживачам отримати надійну, якісну, сучасну функціональну техніку за доступними цінами, щоб кожен міг керувати своїм побутом на рівні!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Загальний об`єм | 40 л |
| Максимальна температура | 18 град. |
| Мінімальна температура | 7 град. |
| Місткість | 14 |
| Особливості | Внутрішнє освітлення, Індикатор температур, Дисплей |
| Режими роботи | Охолодження |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість камер | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19 кг |
| Висота | 492 мм |
| Глибина | 442 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Енергоспоживання | 130 кВт/год |
| Кліматичний клас | ST, SN, N |
| Колір корпусу | Чорний |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Регульовані за висотою полиці | Так |
- Ціна: 6 987 ₴










