вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз
-14%2 дні
Бензиновий двигун Forte F210GS-20 ( 7 кс, чотиритактний, 4500 Вт, шпонка) Повітряна система охолодження
- Готово до відправки
- Код: 79728
5 060 ₴
4 352 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Бензиновий двигун Forte F210GS-20 (79728)
Опис Бензиновий двигун Forte F210GS-20
Бензиновий двигун Forte F210GS-20 – потужна та практична одноциліндрова модель з можливістю встановлення на мотоблоки, генератори, насосні установки. Двигун оснащений подвійним повітряним фільтром, що захищає його від пилу та дрібних частинок. Відмінне співвідношення ціни та якості. Надійний двигун розрахований на тривалий термін експлуатації.
Особливості:
- Легкий ручний стартер
- Повітряна система охолодження з примусовою циркуляцією повітря
- Повітряний фільтр поролон/папір, тонкого/грубого очищення
- Пальне, що застосовується: бензин 92
- Повітряний фільтр з масляною ванною
- Вал під шпонку діаметром Ø20 мм
- Потужність; 7 л.с
- Верхнеклапанне розташування клапанів (OHV)
- Горизонтальна орієнтація валу
- Порівняно невелика вага, 16 кг
Характеристики Бензиновий двигун Forte F210GS-20
| Виробник | Forte |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип двигуна | Чотирьохтактний |
| Тип палива | Бензин |
| Потужність | 4500 Вт |
| Потужність | 7 л.с |
| Об'єм двигуна | 210 см3 |
| Тип старту | Ручний |
| Швидкість обертання | 3600 об/хв |
| Діаметр циліндра | 70 |
| Хід поршня | 54 |
| Охолодження | Повітряне |
| Витрата толиву | ≤360 |
| Довжина валу | 58 мм |
| Діаметр валу | 20 мм |
| Габарити | 39х33х35 |
| Вага | 16 кг |
| Призначення | мотоблок/культиватор, садова техніка |
| Штрих код: | 2000963124896 |




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр вала | 20 мм |
| Об'єм двигуна | 210 куб. см |
| Потужність | 7 к. с. |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Бензин |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Двигун | |
| Діаметр валу (мм): | 20 |
| Довжина валу (мм): | 58 |
| Кількість обертів вала двигуна | 3600 об/мин |
| Марка двигуна | F210GS-20 |
| Потужність двигуна | 7 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | 4-тактний |
| Марка | F210GS-20 |
| Сумісність | Генератори | Мотоблоки | Мотокультуратори | Мотопомпи |
| Тактность двигуна | 4-тактний, з повітряним охолодженням |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 352 ₴










