
Твердопаливний котел Viadrus Hercules U22 C (2 секції)- 11,7 кВт
| Характеристики | |
|---|---|
| Тип котла | класичний |
| Площа обігріву | 100 кв. м |
| Потужність | 11,7 кВт |
| Матеріал теплообмінника | чавун |
| Вид пального | кокс, вугілля |
| ККД | 75-80 % |
| Приблизний витрата палива | кокс: 1,9 кг/год, вугілля: 2 кг/ч |
| Спосіб завантаження палива | ручне завантаження |
| Сторона завантаження палива | фронтальна |
| Корисний об'єм камери згоряння | 21 л |
| Діаметр димоходу | 156 мм |
| Тип розпалювання | ручний (підпав) |
| Управління | механічне |
| Робота в автономному режимі від одного завантаження | до 6 годин |
| Підключення до електромережі | немає |
| Об'єм води в котлі | 26,1 л |
| Робочий тиск води | 50-400 кПа |
| Оснащення та функціональність | робота на декількох видах палива |
| Особливості | Кількість секцій: 2 Глибина камери згоряння: 150 мм |
| Комплектація | інструмент для чищення (гак, щітка з ручкою шило, підвіска), коробка управління, термоманометри, регулятор тяги, інструкція |
| Габарити, вага, колір | |
|---|---|
| Габарити (ВхШхГ) | 101х55х59 см |
| Вага | 198 кг |
| Колір | чорний |
Перевагою котла є низькі вимоги до димової тязі, а також перевірена роками конструкція - більше 200.000 котлів
встановлено не лише в Європі, але і в інших країнах світу.
Модифікація котла VIADRUS U22 D у порівнянні з котлом типу VIADRUS U22 C має перевагу: збільшене отвір топки, що дозволяє закладати в топку і спалювати великі шматки дерева діаметром до 220 мм
В якості додаткового палива при певних умовах можна використовувати деревну тріску, стружку,
деревні гранули або брикети. Також можна використовувати шматки деревини з вологістю до 25%.
У тому випадку потужність буде набагато менше.
Котел може бути використаний для систем з природною і примусовою циркуляцією опалювальної води.
Переваги:
- довговічність теплообмінника з чеського чавуну
- роками перевірена конструкція котла
- можливість спалювання деревини підвищеної вологості (20~25%)
- низькі вимоги до димової тязі
- можливість самостійного режими - охолодження решіток водою
- легка установка котла завдяки різьбовим фланців
- можливість перемикання котла в газ або рідке паливо
Застосування:
- Закриті системи опалення з примусовою циркуляцією теплоносія. Рекомендується використання захисного пристрою від перегріву REGULUS DBV 1-02 (опція), або охолоджуючого змійовика VCHE (опція). Обов'язкове застосування редукційного клапана на підводі охолоджуючої води до захисного пристрою від перегріву REGULUS DBV 1-02. Для роботи охолоджуючого змійовика VCHE необхідна комплектація термо статичним клапаном з заглибним датчиком температури, наприклад, WATTS STS 20 або Honeywell TS 130.
- Закриті системи опалення з тепло акумуляційними ємностями і примусовою циркуляцією теплоносія.
- Гравітаційні системи опалення закритого і відкритого типу.Можливість використання в якості резервного котла.
- Можливість переробки з твердопаливного котла, в котел для роботи з дуттьовими пальниками на газі або рідкому паливі і назад. Для модернізації необхідна заміна дверцята котла з встановленим у неї фланцем для пальника і придбання комплекту перекладу (опція) – включає в себе пульт управління пальником і додаткові частини теплообмінника.
Опис:
- Секційний одноходової теплообмінник з чавуну.
- Спалювання палива відбувається методом прогоряння.
- Ефективність спалювання різних видів палива забезпечується конструкцією камери згоряння з використанням первинного повітря і з можливістю подачі додаткового повітря і системою охолоджуваних чавунних колосників.
- Дверцята зольника котла забезпечена регульованим дроселем для подачі первинного повітря. У дверке завантаження палива розміщено отвір для регулювання подачі додаткового повітря.
- Фронтальне завантаження палива через збільшене вікно завантаження в камеру згоряння.
- Термоманометр в пульті управління на верхній панелі котла.
Функції автоматики:
- Автоматична плавне регулювання потужності прямо чинним термомеханічним регулятором.
Робочі параметри:
- Робота котла незалежна від електроенергії.
- Робочий тиск контуру опалення: максимальне 4,0 бар.
- Температура контуру опалення: мінімальна 60 C, максимальна 90 C.
Упаковка і комплектація:
- Котли поставляються c повністю зібраними корпусами, без змонтованої теплоізоляції та облицювання.
- Облицювання і теплоізоляція поставляється в картонній коробці.
- У топку котла вкладені технічна документація і комплект поставки (див. інструкцію).
- Тип упаковки – дерев'яний піддон - поліетилен – стяжка пакувальними стрічками.
Основні технічні параметри котлів Viadrus Hercules U22 C
| Кількість секцій | шт | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
|
Номінальна потужність U22 C – кокс і вугілля |
кВт |
11,7 |
17,7 |
23,3 |
29,1 |
34,9 |
40,7 |
46,5 |
52,3 |
58,1 |
|
Номінальна потужність U22 D – кусковая деревина |
кВт |
- |
- |
22,5 |
27,5 |
33,0 |
38,5 |
44,0 |
49,5 |
53,5 |
|
Витрата палива – U22 C, кокс |
кг / годину |
1,9 |
2,9 |
3,8 |
4,7 |
5,7 |
6,6 |
7,5 |
8,5 |
9,4 |
|
Витрата палива – U22 C, вугілля |
кг / годину |
2,0 |
3,0 |
4,0 |
4,9 |
5,9 |
6,9 |
7,9 |
8,9 |
9,9 |
|
Витрата палива – U22 D, кусковая деревина |
кг / годину |
- |
- |
6,4 |
8,0 |
9,6 |
11,2 |
12,8 |
14,4 |
15,7 |
|
ККД U22 C – кокс і вугілля |
% |
75-80 |
||||||||
|
ККД U22 D – кусковая деревина |
% |
- |
- |
75 |
||||||
|
Макс. темп. продуктів згоряння – U22 C, кокс і вугілля |
°C |
<280 |
||||||||
|
Макс. темп. продуктів згоряння – U22 D,кусковая деревина |
°C |
- | - |
<320 |
||||||
|
Габарити – висота з шафою уиравления |
мм |
1010 |
||||||||
|
Габарити – висота шафи уиравления |
мм |
990 |
||||||||
|
Габарити – ширина |
мм |
550 |
||||||||
|
Габарити – глибина |
мм |
590 |
690 |
780 |
880 |
980 |
1070 |
1170 |
1260 |
1360 |
|
Вага – U22 C |
кг |
198 |
218 |
252 |
282 |
312 |
347 |
377 |
417 |
448 |
|
Вага – U22 D |
кг |
- | - |
247 |
275 |
305 |
340 |
365 |
410 |
441 |
|
Глибина камери згоряння |
мм |
150 |
240 |
340 |
430 |
530 |
620 |
720 |
810 |
910 |
|
Рекомендована довжина поліна |
мм |
- | - |
270 |
360 |
450 |
540 |
630 |
720 |
810 |
|
Діаметр димоходу |
мм |
156 |
156 |
156 |
156 |
156 |
156 |
156 |
176 |
176 |
|
Тяга димаря |
Па |
>12 |
>14 |
>16 |
>18 |
>20 |
>22 |
>24 |
>26 |
>28 |
|
Підключення опалювальної та зворотної води |
DN50 |
|||||||||
|
Робочий тиск води |
Па |
50-400 |
||||||||
|
Випробувальний тиск води |
Па |
800 |
||||||||
|
Рекомендована робоча температура опалювальної води |
Па |
60-90 |
||||||||
|
Мінімальна температура зворотної води |
Па |
60 |
||||||||
|
Обсяг водяного простору – U22 C |
Па |
26,1 |
31,5 |
36,2 |
40,9 |
45,6 |
50,3 |
55,0 |
59,7 |
64,4 |
|
Обсяг водяного простору – U22 D |
Па |
- | - |
35,2 |
38,9 |
43,6 |
48,3 |
53,0 |
57,7 |
62,4 |
|
Рівень шуму |
дБ |
<65 дБ (А) |
||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viadrus |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 198 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Кам'яне вугілля, Кокс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Колір | Чорний |
| Максимальна температура димових газів | 280 град. |
| Матеріал теплообмінника | Чавун |
| Об'єм води в котлі | 26.1 л |
| Об'єм камери згоряння | 21 л |
| Площа обігріву | 100 кв.м |
| Потужність номінальна | 11.7 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип топки | Відкрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1010 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Глибина | 590 мм |
| Діаметр димоходу | 156 мм |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 550 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм бункера для палива | 21 |
- Ціна: 16 000 ₴



