ул. Владимира Сосюры, 7, Киев, Украина
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз

Пусковий пристрій з повітряним компресором KS JSP-1300
- В наличии
- Код: Könner & Söhnen
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
-
Швидкий запуск автомобіля:
Швидкий запуск автомобіля за лічені секунди - має негайну подачу пікового значення струму до 1300 А. Сучасний якісний літій-іонний акумулятор 16000 мА·г з високим струмом віддачі підходить для бензинових двигунів до 9 л та дизельних до 5 л. -
Максимальний ступінь захисту:
Має максимальний ступінь захисту: від перенавантаження по струму, перезаряду, надмірного розряду, перегріву, зворотної полярності, перенапруги. -
Функція компресора з 4 режимами роботи:
Повітряний компресор високого потоку 150 PSI з цифровим смарт-дисплеєм підтримує зупинку попередньо встановлених значень і перемикання одиниць вимірювання (PSI, бар, кПа, кг/см²). Має три різні насадки. Крім того, акумуляторний повітряний компресор також можна використовувати як манометр для визначення тиску в шинах. -
Якісні клеми:
Якісні клеми мають додаткове з’єднання фіксуючих пластин кабелем, що дозволяє збільшити площу фіксації та зменшити опір під час передачі потужності. -
Функція повербанку:
Функція повербанку завдяки вбудованій компактній портативній батареї великої ємності 16000 мА·г та двом вихідними роз'ємами USB 3А. -
Мультифункційний LED-ліхтарик:
LED-ліхтар має три режими роботи: освітлення, блимання та режим SOS. Спеціальний режим миготіння дозволяє запобігти аваріям, коли спустило колесо або сталася надзвичайна ситуація в темний час доби. Режим SOS: чергування 3 коротких та 3 довгих спалахів подає сигнал про допомогу. -
Цифровий смарт-дисплей:
Цифровий смарт-дисплей на корпусі пускового пристрою відображає рівень заряду акумулятора у відсотках. В комплекті поставки є кабель USB для заряджання пристрою, час повної зарядки становить до 5 годин. -
відмінна адаптивність:
Функціонує як взимку при низькій температурі до -20°С так і влітку при екстремально теплій до 60°С.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Пусковое |
| Производитель | JSP |
| Пользовательские характеристики | |
| USB вихід | 2×5В/3A, 9В/2A, 12В/1.5A |
| Ємність акумуляторної батареї | 16000 мА·г (4 x 4000 мА·г) |
| Вага брутто, кг | 1.74 kg |
| Вага нетто, кг | 1.35 |
| Габарити брутто, мм | 240×152×115 |
| Габарити нетто, мм | 205×105×58 |
| Максимальний об’єм повітря, л/хв | 26 |
| Номінальний пусковий струм, А | 650 |
| Пневматичний тиск, psi | 150 |
| Піковий пусковий струм, А | 1300 |
| Рабочая температура | '-20 °C ... +60 °C |
| Світлодіодний ліхтар | + |
| Тип акумуляторної батареї | Літій-іонна |
| Час заряджання, годин | 4-5 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте


