ул. Владимира Сосюры, 7, Киев, Украина
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз

Пусковий пристрій з компресором KS JSP-2000
- В наличии
- Код: Könner & Söhnen
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
-
швидкий запуск автомобіля:
Сучасний якісний літій-іонний акумулятор 14800 мА·г з високим струмом віддачі підходить для бензинових двигунів до 8 л та дизельних до 5 л. Пристрій має негайну подачу пікового значення струму до 2000 А, тож за лічені секунди ви можете запустити двигун Вашого авто. -
повітряний акумуляторний компресор :
Повітряний акумуляторний компресор високого тиску 140 PSI має швидкість накачування 22 л/хв, дозволяє швидко накачувати та здувати обладнання без необхідності підключення до джерела живлення. Також можна використовувати як манометр для визначення тиску в шинах. -
цифровий дисплей :
Дисплей полегшує користування пристроєм, дозволяє в будь-який час дізнатися параметри накачування в обраних одиницях виміру (PSI, бар), підтримує зупинку попередньо встановлених значень, а також відображає інформацію про рівень заряду акумулятора. -
мультифункційний led-ліхтар:
Вбудований яскравий ліхтар на корпусі буде в нагоді, коли потрібно підсвітити робочу зону в темний час доби або при поганому освітленні. Має три режими роботи: освітлення, блимання та режим SOS. -
5 режимів:
Пристрій має 5 режимів накачування: автомобіль, мотоцикл, велосипед, спортивне обладнання, режим високої пропускної здатності. Оснащений функцією автоматичної зупинки подачі повітря при досягненні визначених параметрів. -
функція повербанку:
Функція повербанку завдяки вбудованій компактній портативній батареї великої ємності 14800 мА·г пристрій може виконувати функцію повербанку для заряджання гаджетів, має вихід USB 2А. -
максимальний ступінь захисту:
Пристрій захищений від перевантаження по струму, перезаряду, надмірного розряду, перегріву, зворотної полярності та перенапруги.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Пусковое |
| Производитель | JSP |
| Пользовательские характеристики | |
| USB вихід | 5В/2А |
| Вага брутто, кг | 1.6 kg |
| Габарити брутто, мм | 245x134x168 |
| Габарити нетто, мм | 205×77×114 |
| Доступні одиниці виміру | psi, bar |
| Максимальний об’єм повітря, л/хв | 360 |
| Напруга, B | 15 |
| Номінальний пусковий струм, А | 800 |
| Пневматичний тиск, psi | 140 |
| Піковий пусковий струм, А | 2000 |
| Рабочая температура | '-4 °C ... +50 °C |
| Світлодіодний ліхтар | + |
| Тип акумуляторної батареї | Літій-іонна |
| Час безперервної роботи, хв | 8 |
| Час заряджання, годин | 6 |
| Швидкість накачування, л/хв | 22 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте








