ул. Владимира Сосюры, 7, Киев, Украина
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз

Інверторний бензиновий генератор KSB 33i S
- Нет в наличии
- Код: K&S BASIC
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
- Інверторна технологія: Забезпечує стабільну вихідну напругу правильної синусоїдальної форми, що підходить для надійної роботи чутливої електроніки.
- Компактні розміри: Компактний розмір цієї моделі дозволяє брати його з собою куди завгодно. Він стає надійним помічниками під час відпочинку на природі, кемпінгу, на риболовлі, забезпечуючи необхідною енергією.
- Економічний режим: Режим економії палива ECONOMY MODE зменшує витрати палива при малих навантаженнях завдяки зниженню оборотів двигуна.
- Високоякісний альтернатор: У генераторах інверторного типу KS Basic встановлено високоякісний безщітковий альтернатор зі 100% мідною обмоткою. Надійний та компактний альтернатор на постійних магнітах, може витримувати максимальні навантаження без ушкоджень, гарантує тривалу надійну роботу генераторної установки.
- Презентабельний дизайн найвищого класу: Сучасний, продуманий дизайн корпусу не лише надає естетичності, а й сприяє стабільній роботі пристрою. Шумопоглинаючі матеріали знижують рівень шуму до 68 дБ на відстані 7 метрів, що робить генератор комфортним у використанні як вдома, так і на природі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Könner & Söhnen |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність масляного картера, л | 0.4 |
| Ємність паливного баку, л | 4 |
| Вага брутто, кг | 23.5 kg |
| Вага нетто, кг | 21.5 |
| Габарити брутто, мм | 525×325×550 |
| Габарити нетто, мм | 492×285×460 |
| Класс защиты | IP23M |
| Коефіцієнт потужності, cosφ | 1 |
| Комплектация | Генератор, Упаковка, Інструкція, ключ свічковий, викрутка РН2 6,0 мм |
| Максимальна потужність, кВт | 3.3 |
| Максимальний струм, А | 14.3 |
| Модель двигуна | KSB 170i |
| Напруга, B | 230 |
| Номінальна потужність, кВт | 3.0 |
| Об’єм двигуна, см3 | 150 |
| Потужність двигуна, к.с. | 5 |
| Розетки | 2 × Schuko 230 V |
| Рівень шуму, LpA (7m)/LwA, дБ | 68/95 |
| Тип двигателя | 4-тактний бензиновий |
| Тип запуска | Ручной |
| Час роботи при навантаженні 50%, год*** | 5.9 |
| Частота, Гц | 50 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте










