ул. Владимира Сосюры, 7, Киев, Украина
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз

Інверторний Генератор (газ/бензин) KS 1900iG S
- Нет в наличии
- Код: Könner & Söhnen
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
- Надлегкий: 17 кг, легший за конкурентів 21–25 кг
- Двопаливний двигун: працює на бензині та газу для довшої роботи, економії коштів та надійності у будь-яких умовах.
- Шумозахисний корпус: тиха робота для кемпінгу та житлових зон
- Інверторна технологія: правильна синусоїда забезпечує безпечну роботу чутливої електроніки.
- Паралельне підключення генераторів: можливість збільшення потужності
- Високий рівень безпеки: вбудовані системи захисту та відповідність Euro 5
- Готовий до роботи: у комплекті шланг для газового балону та інструменти
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| USB-виходи | 5B/1A, 5B/2.1A |
| Ємність масляного картера, л | 0.45 |
| Ємність паливного баку, л | 4 |
| Вага брутто, кг | 19.5 kg |
| Вага нетто, кг | 17 |
| Габарити брутто, мм | 465 × 295 × 510 |
| Габарити нетто, мм | 440 × 290 × 440 |
| Класс защиты | IP23M |
| Коефіцієнт потужності, cosφ | 1 |
| Комплектация | Генератор, Упаковка, Інструкція, Свічний ключ, Викрутка РН2 6,0 мм, Чохол для аксесуарів, Ключ рожковий 8х10мм, Вилка 230В 16А, Шланг для підключення до газового балону з редуктором |
| Максимальна потужність, кВт | 2.0 |
| Максимальний струм, А | 8.7 |
| Можливість паралельного підключення | + |
| Напруга, B | 230 |
| Номінальна потужність, кВт | 1.9 |
| Об’єм двигуна, см3 | 79.7 |
| Потужність двигуна, к.с. | 3.2 |
| Розетки | 1 × Schuko 230V |
| Рівень шуму, LpA (7m)/LwA, дБ | 72/94 |
| Тип двигателя | газ/бензин 4-тактний |
| Тип запуска | Ручной |
| Час роботи при навантаженні 50%, год*** | 4.5 |
| Частота, Гц | 50 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте










