ул. Владимира Сосюры, 7, Киев, Украина
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз

Дизельний генератор «Könner & Söhnen» KS 9200HDES-1/3 ATSR (EURO V)
- В наличии
- Код: Könner & Söhnen
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
-
система vts:
Унікальна інноваційна система перемикання фаз VTS (Voltage Transfer Switch) дозволяє використовувати один генератор для однофазних (230В) та трифазних (400В) споживачів електроенергії практично без втрати потужності. -
фірмові двигуни:
Двигуни для дизельних генераторів, так само як і для бензинових, виробляються за ліцензією DIMAX Int. GmbH та маркуються власним клеймом з логотипом. У всіх моделях запас потужності двигуна по відношенню до альтернатора дозволяє видавати заявлену напругу та підтримувати його стабільність у повному діапазоні напруг. Всі двигуни проходять тестування тривалою безперервною роботою, а потім розбираються та досліджуються на рахунок виявлення несправностей. Кожен двигун та кожен генератор мають індивідуальний серійний номер, що дозволяє нам контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування. Двигуни відповідають усім світовим та європейським стандартам якості та економічності. -
можливість підключення авр:
Генератор має можливість підключення системи АВР (автоматичного введення резерву). Вихід АВР має універсальний 6-піновий роз’єм, який не обмежує вибір системи автоматичного введення резерву. -
ЗБІЛЬШЕНА ГАРАНТІЯ:
На дизельні генератори серії «HEAVY DUTY» розповсюджується збільшена гарантія — 2 роки або 1200 мотогодин (залежно від того який факт наступить першим). Збільшена гарантія розповсюджується за умови правильної експлуатації та проходження планового технічного обслуговування в авторизованому сервісному центрі через 1 рік з моменту покупки чи через 600 мотогодин (в залежності від того, що настане першим). -
зручна ергономічна панель управління:
Зручна ергономічна панель дозволяє з легкістю керувати всім агрегатом і не потребує додаткових навичок. Сучасний багатофункціональний LED-дисплей відображує частоту, вольтаж, кількість відпрацьованих генератором годин та час роботи з моменту запуску в хвилинах. Інформація на дисплеї допомагає легко контролювати якість напруги, що видається пристроєм. -
захисний антивандальний кожух:
Всесезонний, шумопоглинаючий, антивандальний кожух забезпечує ефективний захист генератора і продовжує термін його експлуатації. Кожух оснащений ручками та транспортувальними колесами для зручного переміщення. -
транспортувальні колеса:
Кожух генератора обладнаний транспортувальним комплектом з 4 колес для зручного пересування агрегата.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Könner & Söhnen |
| Пользовательские характеристики | |
| LED дисплей | Лічильник мотогодин, частота, вольтаж |
| Ємність масляного картера, л | 1.65 |
| Ємність паливного баку, л | 20 |
| Вага брутто, кг | 178.0 kg |
| Вага нетто, кг | 168 |
| Вихід 12В, А | 12/8.3 |
| Вихід ATS | + |
| Габарити брутто, мм | 960×570×985 |
| Габарити нетто, мм | 900×545×905 |
| Класс защиты | IP23M |
| Коефіцієнт потужності, cosφ | 1 (230В)/0.8 (400В) |
| Комплектация | Генератор, Упаковка, Інструкція, Викрутка РН2 6,0 мм, Силова вилка переносна 230V. 32А (2P+E), Силова вилка переносна 400V. 16А (3P+E+N), Ключ запалювання, Ключ рожковий 8х10 мм, 12х14 мм, 17х19 мм |
| Макс./ном. потужність (230 В), кВт | 6.5/6.0 |
| Макс./ном. потужність (400 В), кВт | 7.5/7.0 |
| Модель двигуна | KS 520HD-V |
| Напруга, B | 230/400 |
| Об’єм двигуна, см3 | 498 |
| Предпусковой подогрев | + |
| Потужність двигуна, к.с./кВт | 18.0/13.24 |
| Регулятор напруги | Інтелектуальна система AVR |
| Розетки | 1 x CEE 230 V 32 A, 1 x CEE 400 V 16 A |
| Рівень шуму, LpA (7m)/LwA, дБ | 69/94 |
| Сила струму макс. (230/400В), А | 28.26/13.54 |
| Тип двигателя | Diesel powered one-cylinder, four-stroke air-cooled |
| Тип запуска | Електричний |
| Час роботи при навантаженні 50%, год*** | 11.1 |
| Частота, Гц | 50** |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте










