вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз
-50%6 днів
Чоловіча сумка-барсетка через плече з ручкою 21х26х6 сумка месенджер шкіряна Tiding Bag M616932 чорна
- Готово до відправки
- Код: M61693
3 380 ₴
1 690 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Чоловіча сумка-барсетка через плече шкіряна чорна з ручкою Tiding Bag M61693
Характеристика:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 21 х 26 х 6.
Структура:
- (1) одне основне відділення на блискавці;
- (1) одна внутрішня кишеня на блискавці;
- (1) одна зовнішня накладна кишеня на блискавці;
- (1) одна зовнішня врізна кишеня на блискавці.
Опис:
Чоловічий месенджер Tiding Bag виготовлений з натуральної телячої шкіри. Аристократичний чорний колір підкреслює статусність власника. Лаконічний дизайн дозволяє використовувати аксесуар із повсякденним та діловим одягом. Для носіння можна використовувати коротку ручку або плечовий ремінь, регульований по довжині. На сумку встановлено надійну металеву фурнітуру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Висота | 260 мм |
| Відділення | 2 основних |
| Довжина | 210 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 690 ₴






