вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз
-33%6 днів
Ремінь шкіряний чорного кольору
- Готово до відправки
- Код: 3493
899 ₴
599 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Шкіряний ремінь чорного кольору
Характеристики:
-
Матеріал ременя: натуральна шкіра;
-
Колір ременя:,чорний;
-
Розміри (ширина вказана на фото, а довжина 115 см.).
Опис:
Виріб виконаний із натуральної телячої шкіри.
Універсальна модель ремня підійде як для повсякденного носіння. так і для вечірнього вбрання. Ремінь стане чудовим доповненням до Вашого образу.
Ремінь – універсальна деталь жіночого гардеробу, тому важливо знати, якою довжиною він має бути, як правильно його одягати. Пікантний акцент, що створює на талії, він миттєво робить силует більш жіночним та витонченим, надає йому лиску та витонченості. Перебуваючи на піку популярності, допомагає у конструюванні ультрамодних аутфітів, неймовірно стильних луків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Длина ремня | 110 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір жіночих ременів | 106 - 112 см. |
| Розмір ременя | 101-110 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип застежки | Пряжка гвоздик |
| Тип ременя | Класичний |
| Ширина ремня | 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴






