вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз
-55%6 днів
Чоловічий рюкзак для ноутбука та документів 28х42х18, сумка на спину з натуральної шкіри Tiding Bag B2-37342A
- Готово до відправки
- Код: B2-37342A
4 880 ₴
2 190 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Чоловічий рюкзак для ноутбука та документів з натуральної шкіри Tiding Bag B2-37342A
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 28 х 42 х 18.
Структура:
- (2) два вмістовні відділення на блискавці;
- (1) одна внутрішня невелика кишеня;
- (3) три зовнішні кишені на блискавці.
Опис:
Рюкзак міський з натуральної шкіри має 2 відділення на блискавці, всередині 1 кишеню для , гаманця або інших потрібних речей. Рюкзак вміщує ноутбук. З лицьового боку рюкзака – 2 кишені на блискавці. З тильного боку – 1 горизонтальна кишеня на блискавці. Підкладка – текстиль. Фурнітура – метал. Лямки із натуральної шкіри регулюються по довжині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 42 см |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 18 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 190 ₴








